Як створити інтер'єр вітальні. Як обставітть зал.

Вітальня - це центр квартири, де збирається за чаєм вся сім'я, де проводять приємні романтичні вечори, куди запрошують гостей на свята і торжества. Дуже важливо правильно оформити інтер'єр цієї кімнати, зробити його затишним, красивим і неповторним. Для цього необов'язково звертатися до дизайнерів, можна самостійно створити стильне і комфортне приміщення.
Інструкція
1
Вітальня в російських квартирах зазвичай поєднує в собі кілька функцій, тому інтер'єр повинен бути розбитий на зони. Як правило, в такій кімнаті не тільки приймають гостей, а й збираються, щоб подивитися телевізор, випити чай в колі сім'ї, відпочити. Найзручніше розділити приміщення на дві частини: для прийому гостей і для відпочинку. Щоб відокремити їх один від одного, можна застосовувати різні дизайнерські прийоми: меблі, декоративні перегородки, освітлення, колір.
2
Якщо в вітальні часто відбуваються чаювання, обіди та вечері, використовуйте в декоруванні відтінки червоного, оранжевого, золотого, жовтого кольорів. Вони створюють затишну атмосферу, сприяють поліпшенню апетиту і травлення. Зону відпочинку краще оформляти в синіх, блакитних або зелених тонах, вони розслабляють і знімають втому. Але ви можете вибрати будь-який інший колір або кілька поєднаних між собою відтінків.
3
В вітальні бажано використовувати різні види освітлення: наприклад, повісити невелику стильну люстру або оригінальний торшер і кілька бра, які зроблять обстановку більш інтимної. Якщо ви часто влаштовуєте прийоми для гостей і урочисті обіди, можна встановити в стелю вбудовані світильники.
4
Сьогодні часто вітальні обставляють корпусних меблями, наприклад, гарнітурами із стелажів і комодів. Найпоширенішим матеріалом залишається дерево, але дизайнери продовжують експериментувати, створюючи меблі з пластику, скла і металу. У кімнаті сучасного стилю будуть добре виглядати столики і шафи з металевими ніжками. Зручно мати в вітальні меблі на роликах або коліщатках, щоб можна було легко міняти обстановку. Використовуйте різні цікаві стійки для телевізора, апаратури, дисків, вони не тільки практичні, але і прикрашають інтер'єр .
5
Важливим елементом декорування вітальні є текстиль, який надає кімнаті комфорт, затишок і розкіш. Це оббивка м'яких меблів, килими, штори, подушки - всі ці предмети повинні поєднуватися між собою і оживляти інтер'єр . Особливу увагу приділяйте вікна - як правило, це перше, що кидається в очі, тому прикрашати його потрібно ретельно.
6
Як декоративні елементи використовуйте кімнатні рослини, розставивши їх на підставках і стелажах. Дуже стильно виглядає в вітальні акваріум. Його можна вмонтувати в меблеву стінку або поставити на спеціальний столик. Існують також плоскі акваріуми, які вішають на стіни, як картини.