Як відключити центр забезпечення безпеки Windows.

Центр забезпечення безпеки Windows є вбудованою функцією операційної системи. Відключення даної функції виконується стандартними методами, але має деякі відмінності в різних версіях OS.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури відключення центру безпеки .
2
Розкрийте вузол «Продуктивність і обслуговування» подвійним кліком миші і вкажіть пункт «Адміністрування».
3
Викличте контекстне меню елемента « Центр безпеки » кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна і виберіть пункт «Відключений» в спадному списку розділу «Тип запуску».
5
Зупиніть роботу центру в поточній сесії натисканням кнопки «Стоп» в розділі «Статус служби» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Windows XP).
6
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista/7 натисканням кнопки «Пуск» і введіть значення services.msc в текстове поле рядка пошуку.
7
Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter і розкрийте службу « Центр забезпечення безпеки » в розпочатому каталозі подвійним кліком миші.
8
Вкажіть команду «Відключено» в спадному списку розділу «Тип запуску» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і введіть значення cmd в текстове поле рядка пошуку для виконання операції відключення повідомлень служби безпеки .
10
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Знайти» і викличте контекстне меню знайденого елемента cmd.exe кліком правої кнопки миші.
11
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і підтвердіть свої повноваження введенням адміністраторського пароля у вікні запиту системи.
12
Введіть значеніеREG Delete HKCRCLSID {FD6905CE-952F-41F1-9A6F-135D9C6622CC} в текстове поле інтерпретатора команд Windows і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
13
Дочекайтесь появи нового діалогового вікна із запитом підтвердження і натисніть клавішу Y.
14
Дочекайтеся появи наступного вікна з повідомленням про успішне завершення операції і завершите роботу інструменту "Командний рядок" для застосування обраних змін (для Windows Vista/7).