Як фотографувати маленьких дітей.

Діти - відмінні моделі для фотографій, тому що вони видають живі, яскраві емоції. Але при цьому їх дуже складно фотографувати: діти швидко рухаються, їх важко вмовити постояти на місці, вони можуть бентежитися або корчити пики перед фотографом. Є кілька порад, слідуючи яким, ви зможете робити більше хороших фотографій.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Опуститеся на дитячий рівень. Дорослі частенько забувають про те, що вони в два рази вище дітей , і фотографують зверху. Від цього пропорції фігури та особи спотворюються, а замість посмішок на фото видно тільки лише потилиці. Щоб зробити хорошу фотографію, опустіться на коліна або сядьте на підлогу.
2
Тримайте фотоапарат напоготові. Діти рухаються швидко і рвучко, одна емоція змінює іншу, от тільки вони сиділи спокійно, а через секунду вже біжать кудись наввипередки. Якщо вам доведеться витрачати час на те, щоб включити фотоапарат і відкрити об'єктив, ви ніколи не знайдете самих живих емоцій.
3
Використовуйте цифрову камеру. Ця технологія зараз доступна багатьом, і вона здорово спрощує зйомку. Фотографуючи дітей , ви будете отримувати багато змазаних кадрів, або таких, на яких обличчя закрите рукою, очі напіввідкриті і т.д. Зі звичайною камерою вам довелося б роздрукувати занадто багато фото щоб побачити на них недоліки, в той час як знімки, зроблені на цифру, ви можете заздалегідь переглянути всі на комп'ютері.
4
Робіть більше знімків. Розраховуйте на те, що серед фотографій буде багато браку, тому важливо зробити велику кількість кадрів. Через деякий час діти звикнуть до фотоапарата в ваших руках і будуть вести себе природно.
5
Підійдіть ближче. Знімаючи дитини, ми зазвичай намагаємося відобразити його емоції, його взаємодія з людьми і предметами, а зовсім не красивий пейзаж навколо. Тому постарайтеся розташуватися ближче і використовуйте зум або телеоб'єктив. Якщо обстановка не дозволяє це зробити, тоді при обробці фото потрібно кадрувати.
6
Вимкніть спалах. Спалах необхідна при студійній зйомці або зйомці в умовах поганого освітлення. У всіх інших випадках її краще відключити: так ви позбавитеся від різких тіней за спиною у дитини і червоних очей, а кольори стануть більш природними. До того ж, коли ви знімаєте без спалаху, діти швидко перестають звертати на вас увагу.