Як переїхати жити в іншу країну.

Якщо різні країни світу ваблять вас хорошим кліматом, красивою природою і високим рівнем життя, то вам доведеться подолати чимало складнощів, перш ніж шлях за кордон буде повністю відкритий. Продумайте всі кроки переїзду, для еміграції потрібно ретельно підготуватися.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - закордонний паспорт;
  • - пакет необхідних документів.
Інструкція
1
Виберіть країни, в яких вам хотілося б жити. Пам'ятайте, що деякі місця можуть виглядати дуже привабливими, поки ви знаходитесь на відпочинку, і в той же час виявитися вельми непростими як постійне місце проживання. Наприклад, в Таїланді буває тривалий сезон дощів, а узбережжі Болгарії взимку перетворюється в безлюдне затхлій місце, де часті шторму і тумани.
2
Простудіюйте міграційне законодавство цікавлять вас країн. У багатьох з них може взагалі не виявитися імміграційної або візової програми, яка вам підійде. А переїжджати в іншу країну , перебуваючи там на положенні нелегала, мало хто захоче. Одні країни запрошують талановитих фахівців, інші різноробочих, треті готові послужити тихою гаванню пенсіонерам, четверті чекають з розпростертими обіймами тільки тих, хто вкладе в економіку країни кілька сот тисяч доларів.
3
Подумайте про те, де ви будете жити. Вивчіть ціни на житло і його якість. Не всі країни дозволяють покупку нерухомості іноземцям, особливо якщо мова йде про придбання землі. Як правило, ця заборона можна обійти, купивши житло і землю на підставну фірму, яку зареєструють для вас спеціалізовані контори. Ви будете власником фірми, яка існує тільки на папері, а фірма буде володіти житлом або землею. Цей спосіб часто практикується в таких країнах, як Хорватія. Зрештою, ви можете жити і в найманому житлі, і навіть в недорогому готелі, але це питання краще продумати заздалегідь.
4
Знайдіть джерело доходу. Існують три основні варіанти. Якщо у вас є великий банківський вклад, залишилася квартира під здачу або частка в працюючому бізнесі, ви можете покладатися на рентний дохід. Крім того, ви можете мати віддалену роботу через інтернет. Обидва ці варіанти дають вам широкий вибір країн для еміграції - адже ви не будете залежати від місцевого трудового законодавства. Якщо ж ви вирішите шукати роботу на місці, вам доведеться отримувати ще й відповідний дозвіл. Як правило, його відносно легко отримати студентам після проходження навчання за кордоном, і складно всім іншим. Кращий випадок - якщо вас запросить зарубіжна компанія, вона і оформить вам дозвіл на роботу. Інакше - студіюють сайт консульства про способи отримання робочої візи.
5
Тепер ви вирішили, в якій країні і за які гроші вам належить жити. Щоб переїхати жити в іншу країну , вам залишилося подати документи в її посольство і чекати позитивного рішення. Як тільки дозвіл на проживання (це може бути довгострокова віза або вид на проживання) у вас в кишені, купуйте квиток і сміливо вирушайте в країну своєї мрії.