Як вибрати хорошу подушку.

Міцний сон - запорука здоров'я та гарного самопочуття. Забезпечити його може тільки правильно обрана подушка. Якщо ви часто прокидаєтеся ночами, ворочаєтеся і насилу засинаєте знову, а вранці відчуваєте дискомфорт в спині або шиї, значить, подушка, на якій ви спите, зовсім вам не підходить. Щоб ваш сон був глибоким і повноцінним, дуже важливо вибрати хорошу подушку.
Інструкція
1
Гарна подушка допомагає розслабитися під час сну всьому тілу. Щоб правильно підібрати найбільш підходящу висоту подушки, згадайте, в якій позі ви спите найчастіше. Якщо на боці, віддайте перевагу високій подушці, а якщо на спині або животі - більш низькою. Запам'ятайте, що висота подушки повинна відповідати ширині вашого плеча.
2
Сучасні подушки можуть бути найрізноманітнішої форми: круглі, прямокутні, квадратні, трикутні. Віддайте перевагу прямокутним або квадратним подушкам. Вони здатні кращим чином підтримувати вашу голову під час сну.
3
М'якість і пружність подушки повністю залежить від її наповнювача. Він може бути або натуральним, або синтетичним. До сучасних натуральним наполнителям подушок відносяться: пух, шерсть тварин, перо, гречана лузга, очерет та інші, а до синтетичних: штучний лебединий пух і силіконові волокна (комфорель).
4
Надійно зберігати тепло і вбирати вологу здатні подушки з пуху. Вони легкі, але при цьому досить об'ємні. Подушки з вовни відмінно зберігають тепло взимку і прохолоду влітку. Вони здатні створювати особливу електростатики, позитивно впливає на людський організм. Подушка з гречаного лушпиння відмінно зберігає форму анатомічних особливостей тіла свого власника, а також забезпечує точковий масаж шкіри його голови і шиї. Якщо хтось із ваших домочадців страждає алергією на пух або натуральні волокна, купіть йому подушку з комфорель. Подушки зі штучного лебединого пуху відрізняються особливою м'якістю, вони не злежуються і довго зберігають свою первісну форму.
5
Не забудьте звернути увагу і на шви вироби. У хорошої подушки вони повинні бути дуже міцними, без маленьких дірочок, через які з часом може вилізти наповнювач. Проколи від голки не повинні бути занадто великими, інакше подушка не зможе прослужити вам довго.
6
Крім усього цього, знайте, що хороша подушка відмінно пропускає повітря і активно дихає, в ній не заводиться цвіль і шкідливі мікроорганізми, вона не вбирає сторонні запахи і зберігає свою форму навіть після декількох прань, як ручних, так і машинних .