Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік.

Новий рік - це свято, яке обожнюють і дорослі, і діти. Малюки ще вірять в Діда Мороза, вони з нетерпінням чекають казкової ночі, подарунків і чудес. Щоб зробити свято ще прекраснішим, треба прикрасити дитячу кімнату.
Вам знадобиться
  • - вата;
  • - мішура і дощик;
  • - ялинові гілки;
  • - кольоровий папір та фольга;
  • - постільна білизна з новорічною символікою.
Інструкція
1
Використовуйте для прикраси дитячої кімнати ялинові гілочки. Їх можна розвісити на стінах і розставити на полицях. Не варто ставити в дитячу кімнату велику ялинку - дитина може перекинути її під час гри. Чудово підійдуть маленькі штучні ялинки, прикрашені небиткими іграшками. Можна використовувати іграшки з кольорового паперу або картону, зроблені своїми руками. Добре, якщо ви створите їх разом з дитиною.
2
Візьміть звичайні акварельні фарби і розмалюйте вікна в дитячій разом з малюком. Дітям дуже подобається це заняття. На скла можна наклеїти вирізані з білого паперу або фольги сніжинки, букви, фігурки. Можна купити спеціальні наклейки на вікна, які після нового рік а дуже легко зняти з вікон.
3
Пожвавите стіни дитячої. Наприклад, рамки від фотографій можна оповити блискучою мішурою або дощиком. Дуже красиво виглядають різнокольорові легкі гірлянди з паперу або пінопласту. Переливаються різними кольорами електричні гірлянди створять справжню казку в кімнаті. Їх можна використовувати замість освітлення.
4
В Новий рік не варто нудьгувати без снігу. Зробіть його з вати, нанизавши ватяні кульки на довгі нитки. Снігові гірлянди можна розвісити на стелі, обмотати ними карниз, косяки дверей. Найменший потік повітря буде ворушити білі нитки і створиться ілюзія падаючого снігу. Нехай імпровізована заметіль відтіняє тепло і затишок дитячої кімнати.
5
Придбайте постільна білизна з ново рік ній символікою. Яскраві кулі, ялинки, казкові тварини і веселий зимовий ліс піднімуть настрій вашій дитині. Він із задоволенням буде засипати в ново рік ній ліжку.
6
Подаруйте дитині ново рік ний костюм. Можна нарядити малюка Дідом Морозом. Червоний ковпак, товстий махровий халат, оброблений білим штучним хутром і посох зі скляним кулькою - приготування цих речей не займе багато часу, однак принесе дитині радість.
Казковий свято діти обожнюють - вони пишуть листи Дідові Морозу, з нетерпінням чекають подарунків і беруть активну участь в підготовці до Нового року. Прикраса дитячої кімнати - захоплююче заняття не тільки для дитини, але і для батьків.
Інструкція
1
Замініть або прикрасьте текстиль. Покривало з новорічною символікою стане прикрасою дитячого ліжечка, чохли на подушки можна декорувати в стилі подарункових мішків, а штори прикрасити аплікаціями. Як декоративні елементи ідеально підійдуть зірочки, сніжинки, фігурки тварин, величезні червоні іграшкові кулі, що імітують ялинкові прикраси і т.д. Якщо замінити покривала немає можливості, то нашейте поверх різнокольорові стрічки, закріпіть на подушках банти. Переважаючі новорічні кольори - червоний, зелений, сріблястий і золотий.
2
Розставте по кімнаті ялинові лапки. Новорічна ялинка в будинку повинні бути одна і поставити її краще в головній кімнаті, де всі члени родини проводять вечори. Дитячу кімнату можна прикрасити маленькими саморобними ялинками або ялиновими лапами, вимоченими в міцному сольовому розчині. Дозвольте дитині вирізати з паперу прості прикраси та розвісити на гілках.
3
Розмалюйте вікна. Майже всім дітям подобається порушувати правила і якщо в звичайний час вікна повинні бути чистими, то під Новий рік батьки дозволяють продемонструвати свої художні таланти. Ви можете допомогти дитині створити стильну картинку - розведіть білу і блакитну фарбу, намалюйте контури крейдою і обведіть. Вікна можна прикрасити паперовими сніжинками або наклейками - придбайте готові прикраси або виріжте зі звичайної паперової серветки хитромудрі фігурки.
4
Задекоріруйте стіни. Якщо на стінах висять фотографії або картинки, то обвесьте рами мішурою або обмотайте гладкими стрічками. На вільної стіні можна створити цілу композицію, приклеївши великі фігурки з біблійних історій або новорічних казкових персонажів. Закріпіть на стінах і вікнах гірлянду з різнокольорових лампочок і використовуйте її світло замість нічника.
5
На стелі закріпіть «падаючий сніг». З невеликих шматочків вати і довгих ниток спорудіть «сніг» - на короткі нитки потрібно нанизати вату, закріпити всі елементи на двох довгих нитках. Простягніть довгі гірлянди навхрест, закріпивши їх на гардинах або одвірках дверей. Замість вати можна використовувати кружечки від мішури - нанизувати їх потрібно купчасто.