Як лікувати грип в домашніх умовах. Як позбавиться від грипу швидко.

Лікування грипу повинно проводитися під наглядом лікаря, оскільки висока ймовірність виникнення важких ускладнень. Викликайте лікаря, він дасть необхідні рекомендації - як і чим лікувати грип в домашніх умовах .
Вам знадобиться
  • - рясне пиття (наприклад, чай з малиною)
  • - жарознижуючі препарати
  • - молоко з содою або мінеральною водою
  • - противірусні препарати
Інструкція
1
Прийміть перші заходи щодо полегшення стану до приїзду фахівця. Лягайте в ліжко. Ослабленому організму необхідно створити сприятливі умови для боротьби з інфекцією. Зниження рівня фізичної активності необхідно для вивільнення енергії та напрями її туди, де вона потрібніше в даний момент. Постільний режим необхідний для запобігання можливих ускладнень.
2
Збільште споживання рідини. Пийте більше. Ідеально тепле питво маленькими ковтками, часто і потроху. Заваріть настій шипшини, пийте підкислені соки і морси, чай з лимоном. Традиційним напоєм є чай з малиною - він знижує температуру, викликає рясне потовиділення.
3
Збивайте тільки високу температуру. Не приймайте жарознижуючі препарати при найменшому підвищенні температури - це захист організму, показник того, як він справляється з інфекцією. Якщо ви зіб'єте температуру передчасно, то це може викликати небезпечні ускладнення. Виняток становить погана переносимість спека - це індивідуальна особливість організму.
4
Не нехтуйте прийомом медикаментів. Грип небезпечний можливими наслідками, тому приймайте препарати, прописані лікарем. Досвідчений фахівець визначить, що саме допоможе на даному етапі захворювання.
5
Боріться з симптомами. Кашель, нежить, червоне горло можна лікувати народними методами - молоко з содою або мінеральною водою, інгаляції, промивання носа, полоскання рота трав'яними настоями і т.д.
6
Приймайте противірусні препарати. Крім ліків, виписаних лікарем, користуйтеся домашніми рецептами. У боротьбі з вірусами добре використовувати мед і сік цибулі (в рівних пропорціях), лимон (без цукру і якомога більше), інжир.
7
Створіть умови для загибелі вірусів і мікроорганізмів. Щоб ефективно лікувати грип в домашніх умовах, необхідно ізолювати хворого від інших членів родини. Частіше провітрюйте приміщення, робіть вологе прибирання, дезинфікуйте і зволожуйте занадто сухе повітря. Обробляйте посуд хворої людини, видайте індивідуальні постільні речі та предмети особистої гігієни. Користуйтеся марлевими пов'язками.