Як вибрати м'яч.

Уявіть собі, що ви вирішили вибрати відмінний м'яч для активного відпочинку, будь то баскетбол, футбол, гандбол або ж волейбол, для цього просто необхідно відмінний м'яч, задовольняє певним умовам. У наш час вибір м'ячів різноманітний, практично всі різновиди м'ячів можна знайти в спортивних магазинах, де фахівці зможуть допомогти в нелегкій виборі.
Інструкція
1
Отже, ми сповнені рішучості купити м'яч для гри в футбол, баскетбол або волейбол. Перше, що потрібно зробити - це як мінімум взяти чудо спортивної індустрії в руки, покрутити, побити об підлогу і подивитися наскільки зручно м'яч знаходиться в руці, не вислизає чи він. Не варто нехтувати такими якостями, все ж на те він і активний відпочинок щоб відпочивати а не мучаться від недбайливої покупки.
2
Зверніть увагу, чи відповідає спортивний інвентар спортивним стандартам - як по вазі так і за розміром він повинен збігатися або хоча б походити на стандартний м'яч, для виду спорту для якого ви його вибираєте. Це теж важлива властивість інвентарю. Стандарти для того й створювалися, як "золота середина" між якістю і естетикою. Буде привід козирнути перед друзями.
3
І нарешті дуже важливим складовим елементом м'яча варто назвати його зовнішній вигляд і якість збірки. Мало приємно грати м'ячем у якого після 100 ударів вже тріскається поверхня, стирчать нитки і вилазить грижа. Тому необхідно розпитати продавця про якість продукту, самому взяти в руки м'яч і подивитися на якість виконання, шви повинні бути міцними, все має бути щільно підігнано друг до друга, поверхня повинна бути рівною і глянсовою. На поверхні м'яча не повинно бути здуття і подряпин.
4
Ну і звичайно, варто сказати про важливий чинник як ціна. Хороший м'яч коштуватиме теж добре, так що, за якісний м'яч варто викласти ті ж самі 1000-1500 рублів, і ваша покупка буде не раз радувати вас на відпочинку і в компанії друзів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UdEb11t_Mqs
Корисна порада
Купувати м'ячі найкраще в спеціалізованих спортивних магазинах, де знайдуться відмінні фахівці - консультанти.
Техніка виконання кидка в баскетболі визначає рівень гравця і успіх всієї команди в цілому. Тому дуже важливо як слід відпрацювати даний елемент на тренуваннях, щоб точно потрапляти в іграх. Що потрібно для цього зробити?
Інструкція
1
Запишіться в професійний баскетбольний клуб. Зрозумійте, що без гарного наставника і без матеріальної бази неможливо стати відмінним гравцем. Тому витратьте час і знайдіть таку секцію поблизу свого місця проживання. Це буде першим найважливішим кроком.
2
Тренуйте постановку ніг. Як тільки ви станете частиною нового колективу, у вас почнуться загальні та спеціальні тренуванні. У другому випадку, вас спочатку почнуть навчати, як правильно триматися на ногах при кидку м'яча . Ви повинні бути завжди на напівзігнутих ногах і різко випростатися і з стрибком (або без нього) здійснювати кидок. Робоча нога повинна бути трохи попереду, інша - позаду. Також ноги можуть перебувати на одній лінії.
3
Слідкуйте за становищем рук. Візьміть м'яч в руки, поклавши на нього зверху праву долоню, а лівою трохи підтримуючи знизу. Можете поміняти місцями руки і подивитися, як вам це зробити зручніше. Вони повинні бути зігнуті в ліктях і тримати м'яч перед головою або трохи нижче. При стрибку випряміть лікті і направте м'яч легким рухом в корзину. При передачі м'яча тримайте його міцно близько грудей і робіть більш різкі й точні прямі кидки.
4
Аналізуйте, куди дивляться ваші очі при кидку. Коли ви хочете закинути навісний м'яч, направте ваш погляд в квадрат, що знаходиться під кільцем. Спробуйте потрапити саме в нього. Тоді м'яч залетить у сітку, ударившись об цей квадрат. Другий спосіб - цілитися безпосередньо в верхню частину обідка сітки. Тоді м'яч залетить без відскоку.
5
Відточите все вміння в цілому при кидках з місця. Тепер, коли ви знаєте всю теоретичну частину, почніть практикуватися. Кидайте м'яч з усіх положень, з будь-яких кутів. Намагайтеся більше працювати здалеку і звичайно, з-під сітки. Робіть це в тренувальних іграх, під час і до тренування в якості розігріву. Чим більше ви будете кидати м'яч, тим швидше ви навчитеся цьому. Далі вже закріпіть всі свої вміння в офіційних іграх. Ніколи не зупиняйтеся у своєму розвитку.