Як підвищити врожайність картоплі.

Якщо з року в рік ви вирощуєте картоплю на одному і тому ж ділянці, то рано чи пізно помітите, що його врожайність помітно впала. Зібрати великий урожай великої картоплі можна. Для цього не обов'язково купувати дороге добриво і проводити багато часу на ділянці.
Інструкція
1
Підвищити урожай картоплі допоможе попереднє проростання клубней.За місяць до висадки помістіть бульби в темне приміщення на 6-7 днів. Температура повітря в приміщенні повинна бути не менше 20 градусів. Потім перенесіть бульби в світле прохолодне місце, де температура не вище 10 градусів і залиште їх там до висадки. Пророщувати картоплю зручніше в дерев'яних ящиках або поліетиленових пакетах, рівномірно розклавши бульби. Якщо ви користуєтеся пакетами, то зробіть в них отвори діаметром в 1 см і на відстань 10 см один від одного. Плюсом пророщування є те, що відразу видно які бульби проростуть, а які можна відбракувати ще перед посадкою.
2
Ще один спосіб збільшити урожай - це обробка бульб мікроелементамі.За кілька днів до висадки опустіть бульби в корисний розчин на 20-30 хвилин. Для приготування розчину використовуйте сульфат цинку (10 г на відро води), борну кислоту (5 г на відро), марганцівку (1 г на відро) або мідний купорос з розрахунку 10 г на відро води. Цими ж розчинами можна поливати молоді кущі картоплі.
3
Один з найлегших способів отримати хороший урожай картоплі - це його вирощування в сіні. Це, мабуть, найлегший спосіб вирощування, так як не вимагає копання землі, підгортання, додаткової прополки і обробки під час роста.На рівну, незорану землю покладіть пророщені бульби картоплі на відстані в 30-40 см один від одного. Далі закрийте бульби сіном і сухим листям, шаром не менше 30 см. Сіно, повільно перегниваючи, дає поживу різним мікроорганізмам і добре зберігає тепло і вологу.
Зверніть увагу
Для вирощування картоплі можна підготувати сіно з будь трави, що росте на полях. Якщо підготувати сіно самостійно у вас немає можливості, то запитайте його у сусідів тримають худобу або купіть. Підійде і торішня картоплиння.