Як намалювати будинок і дерево.

Затишний дерев'яний будиночок поруч з кучерявою берізкою або під покровом розлогого дуба може стати об'єктом для вашої творчості. Щоб зображення на папері передавали схожість з оригіналом, уважно розгляньте їх перед малюванням. З яких частин складається будинок і як виглядає дерево, його стовбур і листя.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби;
  • - пензлики;
  • - стакан з водою;
  • - кольорові олівці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і розташуйте його горизонтально. Для попереднього малюнка вам знадобитися простий олівець середньої м'якості. Проведіть на аркуші лінію горизонту. Для гармонійної композиції небо повинно займати 1/2 або 2/3 частини аркуша. Знайдіть середину аркуша - це буде центр малюнка.
2
Зробіть начерк розмірів майбутнього будинку тонкими лініями. А також намітьте дерево - його верхню і нижню частини. Лінії мають бути тонкими і ледь видимими, щоб потім ви могли їх легко стерти. Вони необхідні для того, щоб спочатку намітити розташування майбутніх об'єктів, а потім промальовувати їх форму. Як тільки ви визначилися з розмірами і розташуванням будинку і дерева, приступайте до їх малюнку.
3
Спочатку намалюйте будинок. Спрощена схема будинку складається з геометричних фігур: квадрат - основна частина, трикутник - дах, прямокутник - двері, невеликі квадрати - вікна. Після схематичного малюнка приступайте до деталей. Якщо будинок дерев'яний - покажіть це з допомогою горизонтальних ліній, цегляну кладку зобразите у вигляді невеликих прямокутників. До дверей можна намалювати ґаночок з дахом у вигляді трикутника і сходами з 3-х сходинок у вигляді довгих прямокутників. На вікнах зобразите раму з палітуркою.
4
Приступайте до малюнка дерева. Для початку визначтеся, чи буде це тонка береза або могутній дуб. Подивіться, як дерево виглядає в природі, який у нього ствол, як розташовуються гілки, вивчіть форму листя. Потім приступайте до малюнка. Зобразіть ствол і кілька гілок. Намітьте кордону крони дерева. Чи не промальовувати все листя, достатньо буде декількох листочків, решта ви дорісуете фарбами або кольоровими олівцями.
5
Візьміть фарби або кольорові олівці. Почніть розфарбовувати малюнок з найсвітліших деталей, поступово переходячи до темних. Щоб дерево вийшло з об'ємною кроною, спочатку покрийте всю площу листя найсвітлішим тоном. Поступово дрібними мазками більш темного тону промальовувати окремі листочки. Після того, як ви розфарбуєте весь малюнок, дайте йому трохи висохнути. Потім візьміть тонку кисть або олівець і темним кольором прорисуйте подекуди головні деталі. Це надасть вашій роботі завершеність.