Як купити масажер.

Дуже часто у працюючих жінок не вистачає часу на відвідування тренажерного залу і сеансів масажу. Тому, щоб добре виглядати і підтримувати себе у відмінній формі, можна придбати масажер для домашнього використання. Як же правильно вибрати такий прилад з достатку пропонованих?
Інструкція
1
Першим ділом вирішите, який саме масажер вам необхідний. Існують масажер и для рук, ніг, спини, шиї, суглобів. Випускаються пристрої з інфрачервоним прогріванням, які забезпечують розгладження зморшок на обличчі, повернення гладкості шкіри. Користуються популярністю масажер и, які здатні коригувати фігуру, зменшують жирові відкладення на стегнах і талії. Прекрасно зарекомендували себе масажер и-накидки для автомобільних сидінь. Випускаються навіть крісла із спеціальним масажним ефектом.
2
Є універсальні масажер и. Вони набагато ефективніше. Замість того, щоб купувати кілька різних масажер ов, можна купити універсальний. Він має близько двадцяти рівнів масажу і кілька рівнів інтенсивності терапії. В таких приладах також передбачений режим теплотерапії. Тому для поліпшення кровообігу і відновлення обмінних процесів в підшкірних шарах вибирайте саме універсальний тренажер.
3
Якщо ж ви маєте намір масажувати тільки окрему частину тіла, припустимо, шию, тоді економніше буде придбати невеликий масажер саме для шиї і комірцевої зони. Такий прилад розташуйте на плечах і відразу ж відчуєте розслаблення м'язів.
4
Підбирайте масажер и з різними техніками масажу. Так барабанна техніка дасть можливість отримати повноцінний глибокий масаж. Техніка ударного масажу забезпечує одночасно розігріваюче і заспокійливий вплив.
5
Не поспішайте робити замовлення в першому ж інтернет-магазині. Ретельно прочитайте опис приладу, ознайомтеся з відгуками користувачів. Порівняйте ціни в різних точках.
6
Якщо є можливість, зайдіть в магазин і перевірте дію масажер а. Те, що про нього пишуть - це одне, але реальніше ваші відчуття.
7
Розгляньте дизайн масажер а. Бажано, щоб його робоча поверхня була вкрита натуральною шкірою. Це додає зручності і комфорту при використанні.
8
Деякі масажер и мають таймери. Це дуже корисна функція. Встановивши час впливу, ви зможете повноцінно розслабитися і отримати масу задоволення від масажу.