Як розділити файл flac. поділ flac файлу на треки.

Сучасні меломани віддають перевагу прослуховувати на комп'ютері музику у форматі flac. Якість звучання треків, записаних у такому форматі, на порядок вище, ніж при використанні формату mp3.
Вам знадобиться
  • - CUE Splitter;
  • - Sound Forge.
Інструкція
1
Для поділу трека у форматі flac на окремі частини використовуйте програму CUE Splitter. Скачайте її з сайту http://www.medieval.it/sw/cuesplitter_setup.exe. Встановіть цю програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Виконайте попередню настройку параметрів роботи програми. Це дозволить вам у майбутньому заощадити час. Відкрийте меню « Файл » і виберіть пункт «Конфігурація». Відкрийте вкладку «Тег» і зніміть галочку з пункту «Записувати теги в форматі Unicode». Відкрийте вкладку «Різне» і в пункті «Кодування символів за замовчуванням» виберіть параметр «01251 (ANSI - кирилиця)». Натисніть кнопку «Прийняти» для збереження налаштувань.
3
Знову відкрийте меню « Файл » і виберіть пункт «Відкрити CUE». Вкажіть flac-файл, який потрібно розділити на частини. Зачекайте, поки програма складе список окремих елементів, з яких складається flac-файл.
4
Встановіть галочки поруч з пунктами «Додати проміжки» і «Інвертувати проміжки». Натисніть кнопку «Розрізати» і виберіть папку для збереження отриманих елементів. Зачекайте, поки програма закінчить виконання операцій. У підсумку ви отримаєте декілька flac-файлів і два плейлиста в різних форматах.
5
Дана програма не включає в себе функцію штучного вилучення відрізків треку, тобто ви не зможете задати кордону, якщо вам потрібно буде виділити не цілий трек, а лише його частина. Для виділення потрібного елемента використовуйте програму Sound Forge.
6
Відкрийте меню « Файл » і виберіть пункт «Імпортувати файл». Видаліть непотрібні елементи, використовуючи для цього смугу візуалізації. Натисніть клавіші Ctrl і S. Введіть параметри майбутнього файлу. Обов'язково виберіть формат flac і вихідне значення bit-rate. Це необхідно для збереження вихідної якості звучання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iuCf-WOVYjQ
Зверніть увагу
Для початку важливо щоб у вас були обидва файли - FLAC (власне аудіо) і ом записаний порядок і положення пісень в трекліст). Програма для розбивання великих аудіо треків на окремі композиції. Зазвичай, такі файли великого розміру виходять в результаті роботи програм для обробки звуку: EAC, CDRWin, BPM Studio, GoldWave і подібних. Для розбивання треків CUE Splitter використовує CUE-файли.