Як укладати довготривалу укладку.

З довготривалої укладанням можна створювати різні зачіски, не вдаючись до послуг стиліста. Для цього не потрібно особливих навичок. Хоча деякі правила все ж необхідно знати.
Інструкція
1
Довгострокову укладку роблять для збільшення об'єму. При її виконанні волосся накручуються на середні і дрібні бігуді і закріплюються спеціальним складом. Тому відразу запам'ятайте єдиний недолік довготривалої укладання: якщо ви висушіть волосся природним чином, то на голові вийде зовсім естетична копиця. Виправити цей недолік дуже легко. Злегка змочити волосся, нанесіть невелику кількість мусу і покладіть їх феном.
2
Якщо у вас зачіска форми каре, тоді волосся сушіть, створюючи обсяг біля коріння. Особливу увагу приділіть чубку. Візьміть круглу гребінець з густими зубцями, і, повертаючи її всередину, намотуйте окремі пасма чубчика, підставляючи під фен. Слідкуйте, щоб гребінцем захоплювалися всі волоски, а не вийшли стирчать окремо пасма.
3
При довготривалій укладанні дуже добре триматися локони. Розділіть пасма і, захопивши кінчик однією з них, намотуйте на електричний локон. Намагайтеся не перетримати, щоб не спалити волосся. Можна також використовувати термобігуді або самі звичайні поролонові. Всі локони добре укладіть, закріпіть трохи лаком.
4
Для волосся середньої довжини добре робити зачіски з начосом. Для цього сухе волосся розділіть на окремі пасма. Гребінцем з дрібними тонкими зубчиками виконуйте короткі різкі рухи, просуваючись від коренів до кінчиків. Не старайтесь сильно смикати, щоб не пошкодити волосся. Поступово переходите від одного пасма до іншої. Закінчивши начісувати, акуратно пригладьте зачіску руками, потім гребінцем акуратно створіть форму. Слідкуйте, щоб окремі волоски не вибилися з укладання. Акуратно заколіть невидимками на скронях. Це допоможе створити більш романтичний образ. По завершенню збризніть лаком. Для урочистого випадку можна заколоти в таку зачіску красивий штучний квітка або причепити оригінальну шпильку.
5
Пам'ятайте, при довготривалій укладанні ваше волосся не ушкоджуються так, як при хімічній, і виглядають значно здоровішим.