Як налаштувати клієнт пошти.

Поштовий клієнт - це програма для роботи з електронною поштою. Поштові програми дозволяють писати, одержувати і відправляти електронні повідомлення, вибирати адресата з книги адрес, організувати автоматичну розсилку повідомлень. Щоб поштовий клієнт міг коректно працювати, програму необхідно спеціальним чином налаштувати. Дії по налаштуванню будуть незначно відрізнятися, залежно від того, яка програма встановлена на вашому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - поштова програма, встановлена на вашому комп'ютері;
Інструкція
1
Для настройки програми Microsoft Outlook Express в меню «Сервис» нагорі сторінки натисніть «Облікові записи ...». Виберіть «Додати»? «Пошта». Вкажіть ім'я, яке буде відображатися при відправці ваших повідомлень. Потім введіть адресу вашої електронної пошти в форматі «імя_почтового_ящіка @ Ім'я_сервера». Натисніть «Далі».
2
У вікні вкажіть сервер вхідних повідомлень (наприклад, pop.mail.ru), сервер вихідних повідомлень (наприклад, smpt.mail.ru), натисніть «Далі». Введіть ім'я вашої поштової скриньки і пароль від нього. Відзначте прапорцем опцію «запам'ятати пароль», якщо ви не хочете, щоб програма запитувала пароль для кожного скачування пошти. Натисніть «Далі» і «Готово» для збереження введених параметрів.
3
Із списку, облікових записів виберіть ту, яку щойно створили і натисніть «Властивості», у вкладці «Сервери» відзначте прапорцем «Перевірка автентичності користувача»? "Налаштування". Виберіть варіант «Як на сервер вхідної пошти" і натисніть "ОК". При бажанні зберігати листи, скачані поштовим клієнт ом, на сервері, у вкладці «Додатково» відзначте опцію «Залишати копії повідомлень на сервері»? «Застосувати»? «ОК».
4
В програмі Windows Live Mail виберіть «Додати обліковий запис». Введіть вашу адресу електронної пошти, пароль від скриньки, в поле «Коротке ім'я» введіть ваше ім'я так, як ви хочете щоб його побачили ваші адресати. Натисніть «Далі». У щойно створеного облікового запису викличте правою кнопкою миші пункт «Властивості» і у вкладці «Сервери» відзначте «Перевірка автентичності користувача»? «Параметри». Виберіть варіант «Як на сервер вхідної пошти»? «ОК».
5
Щоб налаштувати програму Mozilla Thunderbird натисніть «Файл»? «Створити»? «Облікову запис пошти ...». Впишіть дані - ваше ім'я для відображення у адресатів, адресу вашої електронної пошти і пароль від неї. Потім натисніть «Продовжити». Правою кнопкою миші клікніть по новоствореної облікового запису та з випадаючого меню виберіть пункт «Параметри»? «Сервер вихідної пошти»? «Змінити». Відзначте прапорцем «Використовувати ім'я та пароль»? «ОК».
Зверніть увагу
В програмі Mozilla Thunderbird в настройках за умовчанням копії повідомлень залишаються на сервері. Якщо ви не хочете цього, клікніть правою кнопкою миші по облікового запису, настройку якої хочете змінити. Виберіть «Параметри»? «Параметри сервера». Зніміть прапорець у напису «Залишати повідомлення на сервері».