Як провести річницю відносин.

Річницю відносин хочеться відзначити яскраво і небанально. У кожної пари свої традиції і свої переваги. Одні дарують один одному дорогі подарунки і святкують свою річницю в ресторані. Інші відправляються в романтичну подорож. Для цього дня не існує загальних правил. Адже це тільки ваше свято, і ви вільні відзначати його так, як вважаєте за потрібне.
Інструкція
1
Якщо у вас перша річниця відносин Влаштуйте собі феєричну поїздку на лімузині з музикою і шампанським. Відчуйте себе зірками Голлівуду або спадкоємцями арабського шейха. Можна покликати друзів і повеселитися разом з ними. Хто сказав, що річницю потрібно відзначати тільки вдвох? Адже так приємно вислухати від друзів, яка ви чудова пара і як вони цінують вас і люблять.
2
Згадайте безтурботний час без зобов'язань і правил і влаштуйте свято непослуху. Візьміть відгул на роботі або дозвольте собі прогуляти разочок навчання і залишіться вдома на весь день. Приготуйте для домашнього перегляду романтичні комедії і бойовики. Забудьте по дієти і замовте на будинок чогось смачного і шкідливого. Проведіть день неспішно, валяючись на ліжку, дивлячись кінофільми, займаючись любов'ю і розмовляючи про все на світі.
3
Якщо ви давно вместеУстройте свято тільки для вас двох. Надішліть дітей до бабусі, вимкніть телефони та комп'ютери і дозвольте собі насолодитися товариством одне одного. Приготуйте романтичну вечерю і зробіть добірку улюблених кінофільмів. Перед вечерею прийміть разом ванну або влаштуйте спільні водні процедури під душем. Зробіть один одному легкий масаж з ароматичними маслами. Згадайте, чим ви любили займатися на зорі відносин, і які сюрпризи влаштовували один одному.
4
Змініть обстановку і рушайте в романтичну подорож. Ви, напевно, і рахунок втратили, скільки у вас було тихих сімейних вечорів. Зараз саме час влаштувати незвичайний і романтичний свято. Якщо замовити столик в кращих ресторанах Парижа чи Рима не дозволяють фінансові можливості, можна зняти готельний номер в своєму місті і відтворити кращі сцени з «Красуні». Можна піднятися удвох на повітряній кулі, влаштувати змагання в тирі або провести час на орендованій яхті. Постарайтеся відійти в цей день від шаблонних і звичних святкових застіль.