Як зробити модельну стрижку.

Стиль сучасних модних жіночих стрижок формується у творчій атмосфері модних подіумів. В салонах стилісти допомагають підібрати таку зачіску, яка б ідеально підходила до вашого образу і, в той же час, підкреслювала індивідуальність. А чи можна самостійно зробити модельну стрижку?
Інструкція
1
Щоб створити модельну стрижку , вам необхідно ретельно вивчити сучасні напрямки. Ознайомтеся з принципом підбору стрижки до овалу обличчя. Прочитайте, до яких волоссю підходять більш короткі стрижки, визначте колір.
2
Запам'ятайте, для створення модельної стрижки спочатку створюється тільки форма. А вже потім зачіска ретельно доводиться до ідеалу. Тому, якщо будете робити модельну стрижку , не варто доводити до досконалості одну частину голови, а потім переходити до іншої. Спочатку зробіть загальну форму, визначте довжину волосся на потилиці, скронях, укоротите чубок. А потім вже починайте здійснювати філігранну роботу і підганяти волосок до волоска.
3
Вивчіть основні операції для того фасону, який ви підібрали. Запам'ятайте, що існує безліч прийомів, за допомогою яких можна довести стрижку до ідеалу. Застосовуйте у своїй роботі зведення волосся «ні» - це таке плавну зміну довжини від найдовших по центру і до найкоротшим у області шиї і скронь.
4
Використовуйте стрижку «на пальцях». Захопіть волосся вказівним і середнім пальцями і укорачивайте їх по всьому волосяному покриву.
5
Зістригайте пасма на скронях методом градуювання. Захоплюючи окремі пасма, стрижіть їх східчасто, під певним кутом.
6
При створенні модельної стрижки обов'язково використовуйте филировку. Вона дасть можливість створити природне співвідношення між довгими і короткими волоссям на окремій пасма. Для цього використовуйте спеціальні філіровочние ножиці. Притримуючи пасмо рукою, ножицями робіть короткі швидкі рухи по всій довжині цієї пасма.
7
Обов'язково зробіть окантовку. Для цього ретельно змочіть край волосся з розпилювача і гострими ножицями пройдіться по всій лінії, яка обмежує ріст волосся, надаючи їй чітке обрис.
8
На закінчення стрижки проведіть шліфування. Акуратно видаліть все окремо стирчать волоски. Це додасть зачісці завершеність і зробить стрижку акуратною і якісною.