Як носити сорочки з запонками. Як закатати рукава на сорочці під запонки.

Сьогодні сорочки з запонками носять нечасто - адже правильно підібрати аксесуари, навчитися застібати складні подвійні манжети і виглядати при цьому невимушено здатний далеко не кожен чоловік. Зате ті, хто все ж освоює це тонке мистецтво, можуть виглядати надзвичайно елегантно. Тим більше що запонки можна носити не тільки з крохмальної сорочкою і темним костюмом - сучасна мода пропонує масу цікавих варіантів на всі випадки життя.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну сорочку. З запонками можна носити тільки сорочки з подвійними французькими манжетами - вони мають трохи більше довгі рукави. Не купуйте екземпляри, оснащені одночасно гудзиками і дірочками під запонки - якщо ви хочете носити обидва варіанти, придбайте дві різні сорочки. Вибирайте моделі з бавовни найкращої якості, яке ви можете собі дозволити. Якщо ви хочете заощадити, пошукайте сорочки у відділах розпродажів спеціалізованих магазинів - в сезон там можна купити відмінні моделі з семидесятивідсоткового знижкою.
2
Підберіть відповідні запонки. Якщо ви припускаєте носити їх виключно в діловій обстановці, можете обмежитися однією парою. Надто дорогі екземпляри зі вставками з дорогоцінних каменів в офісі виглядають недоречно. Віддайте перевагу непомітним моделям з матового золота, платини, полірованого металу. Вони повинні бути невеликими, плоскими, непомітними. Вечірній костюм увазі більш помітні запонки з монограмами, логотипами брендів, можливі вставки з матових каменів виробів або перламутру.
3
Сьогодні запонки можна носити і в неформальній обстановці. Підберіть до картатої або набивної сорочці аксесуари фантазійних форм - плетені з шовкового шнура, вирізані з кістки або твердого дерева. Дуже цікаво будуть виглядати штучно запонки у вигляді голів тварин, мініатюрних шахових дощок, м'ячів для гольфу та інших дрібниць, що натякають на ваші смаки або хобі. Сорочки, доповнені такими запонками, можна носити з джинсами і простими однобортний піджак або однотонними трикотажними пуловерами.
4
Відмінний варіант, що вже став класикою - смугасті сорочки , застебнуті запонками з гербами або монетами. Додайте клубний піджак і шовковий шийну хустку в вирізі сорочки - образ джентльмена на відпочинку готовий.
5
Навчіться правильно і невимушено носити сорочку з запонками. Її манжети повинні виступати з рукава піджака трохи більше, ніж у звичайних сорочок з гудзиками. Однак не витягайте манжет на всю довжину - запонки повинні бути видні лише на руці, зігнутою в лікті. Якщо ви носите сорочку з пуловером, трохи поддерніте його рукава, демонструючи манжети у всій красі. Обов'язково прорепетируйте перед дзеркалом - ви повинні виглядати трохи недбало, але ні в якому разі не неохайно.
6
Подумайте про оформлення горловини сорочки. У діловій обстановці необхідний краватку відповідного костюму тони. Увечері його можна замінити шовковим планстроном, заколоти шпилькою, зробленої з того ж матеріалу, що і запонки. Зі светром або клубним піджаком носите сорочку без краватки, розстебнувши пару верхніх гудзиків, або зав'яжіть на шию тонкий вовняний або бавовняний хустку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ExOI-CQJWDQ
Зверніть увагу
У класичному варіанті, згідно етикету, запонки носять на манжетах сорочки, які на 1,5 сантиметра виглядають з рукава піджака. Саме звідси і пішла правило манжета, запонка повинна бути видна. Сучасний стиль "кежл" дозволяє носити запонки і без піджака, іноді навіть з сорочкою на випуск.
Корисна порада
Запонки необхідно підбирати під колір одягу-з джинсовим убранням більше гармонують запонки, прикрашені синім лаком; аналогічно підбираються запонки з наявністю коштовних каменів. Запонки прийнято носити тільки на сорочках з подвійною манжетою (її ще називають французькою) або на вечірніх білих сорочках з одинарною манжетою без ґудзиків.