Як додати оперативної пам'яті на ноутбук.

Один з найшвидших способів поліпшення продуктивності мобільного комп'ютера - збільшення обсягу оперативної пам'яті. Для правильного вибору і установки плат ОЗУ потрібно враховувати кілька факторів.
Вам знадобиться
  • Програма Speccy.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Speccy. Скористайтеся для цього сайтом розробників утиліти www.piriform.com. Перезавантажте комп'ютер після інсталяції програми. Дана програма допоможе вам зібрати всю необхідну інформацію, що стосується оперативної пам'яті даного ноутбука.
2
Запустіть Speccy і перейдіть в меню «Оперативна пам'ять». Знайдіть поля «Кількість слотів пам'яті » і «Вільно слотів пам'яті ». Виходячи з даних, відображених в цих пунктах, з'ясуйте необхідну кількість нових модулів. Зазвичай в ноутбука х присутні два роз'єми для підключення плат ОЗУ.
3
Якщо ви хочете додати модуль пам'яті , то з'ясуєте характеристики використовуваної плати. Пам'ятайте про те, що новий модуль ОЗП не повинен бути «слабкіше» вже встановленого. Це призведе до зниження продуктивності старої планки пам'яті . В даному випадку необхідно звернути увагу не на обсяг плати, а на тактову частоту її роботи.
4
Якщо ж ви вирішили повністю замінити плати пам'яті , то просто придбайте дві або три (залежить від кількості портів) однакові планки. Пам'ятайте про те, що установка ідентичних модулів в парні слоти підвищує продуктивність ОЗУ.
5
Вимкніть мобільний комп'ютер. Обов'язково відключіть блок живлення від пристрою або від мережі змінного струму. Переверніть ноутбук і відкрутіть шурупи, притискуючу кришку відсіку, в якому розташовані модулі оперативної пам'яті . Зніміть цю кришку. Вийміть старі плати і встановіть нові. Переконайтеся в тому, що пристрої щільно закріплені за допомогою спеціальних засувок.
6
Закрийте кришку і закрутіть шурупи. Увімкніть мобільний комп'ютер і запустіть програму Speccy після завантаження Windows. Переконайтеся в тому, що нові модулі пам'яті визначені системою і працюють справно. Скористайтеся програмою MemTest для перевірки стабільності роботи плат ОЗУ.