Як вилікувати бородавку.

Від бородавок, вузликових утворень шкіри вірусного походження, страждають час від часу багато людей. Як навмисне, вони з'являються на місцях, доступних для огляду оточуючими. Це кисті рук, лікті, коліна, рідше - обличчя і волосиста частина голови. Докучають і так звані підошовні бородавки. Так чи інакше, ці нарости на шкірі псують зовнішній вигляд своїм дуже непривабливим видом, змушують відчувати дискомфорт і фізичний, і моральний. Тим часом, від них можна позбутися самостійно, і про це знали ще наші бабусі.
Інструкція
1
Срежьте кілька листя каланхое пір'ястого, злегка пам'ятаєте їх і накладіть на бородавки. Зробіть поверх пов'язку. 3-4 процедури і - бородавки пропадають. Те ж саме можна зробити, замінивши каланхое свіжим чистотілом або стеблами кульбаби (пом'яти, щоб виступив молочний сік).
2
Приготуйте корж за таким рецептом: роздавите в чесночнице часточку часнику, залийте 1 ч. Ложкою оцтової есенції, додайте пшеничного борошна (можна II сорту) і замісіть ложкою тісто (руками не треба, есенція може обпекти шкіру). Візьміть лейкопластир і проріжте в ньому отвори розміром в бородавку, накладіть пластир на шкіру так, щоб бородавка опинилася в призначеному для неї отворі, а навколишня її шкіра - під пластиром. Після цього накладіть точно на бородавку корж з отриманого тесту, а зверху знову накладіть пластир. Все забинтуйте. Пов'язку носити 2-3 дні. При сприятливому результаті ви побачите, що бородавка (або те, що від неї залишилося) віддалилася. Якщо ні, повторіть процедуру з самого початку. На місці бородавки може з'явитися хвороблива ямка, накладіть на неї ватний тампон з маззю Вишневського, і ранка заживе.
3
Допомагає позбутися бородавок свіжий горобиновий сік (червоної горобини, причому, не декоративної). Слід постійно змочувати соком нарости, і з часом вони зникнуть. Таким же чином діє сік кислих сортів яблук, свіжих помідор, календули, але порятунок відбувається повільніше.
4
Розріжте цибулину навпіл або кружечками і замочіть в оцті. На ніч прив'яжіть до бородавки. Знадобиться 4-5 процедур. Не заспокоюється на півдорозі - коли бородавки вже не стане, повторіть процедуру рази два, щоб зник і корінь.
5
Старовинний рецепт від бородавок. Натерти хрін, вичавити сік і розтовкти в ньому велику сіль. Втирати на ніч або робити примочки.
6
Рецепт від сільських знахарів. Взяти картоплину, розрізати навпіл. Одну половинку кинути через голову назад зі словами «Картоплею кидаюся, з бородавками прощаюся», а другий натерти бородавки і закопати її в такому місці, де вона не змогла б прорости, а висохла. Закопувати зі словами: «Земля, земля, візьми хворість раба Божого (ім'я). Нехай вона згине, як синь-потік схлине ». Через 1-2 тижні бородавок не стане.
Зверніть увагу
Необхідно пам'ятати, що бородавки, як доброякісні вузлові утворення, мають різну природу, тому лікувати самостійно досить небезпечно, при травмуванні вони мають здатність перетворюватися в злоякісні пухлини.
Корисна порада
Не зайве перед тим, як ви вирішили позбутися від бородавок, звернутися за допомогою до медиків. Сьогодні існує чимало способів лікування бородавок із застосуванням нових технологій і передових методів.