Як навчитися малювати сукні.

Для того щоб навчитися малювати сукні, достатньо розбити складний фасон на прості деталі, зіставити їх з геометричними фігурами і з'єднати всі воєдино. А щоб плаття було правдоподібним, потрібно додати Менкен деталі.
Інструкція
1
Подумайте, який фасон сукні ви хотіли б зобразити на моделі. Уявіть, як воно виглядало б, якби було розкладено на площині. Коли ви вирішили, яке саме плаття хочете малювати, яка довжина рукава, виріз ворота, ширина спідниці, подумки розбийте наряд на прості геометричні фігури (кола, квадрати, овали) і опрацювати схематичне зображення виробу. Наприклад, рукава середньовічного сукні можна представити у вигляді прямокутників у верхній частині, а від ліктя у вигляді рівнобедрених трапецій. Спідниця може бути зображена у вигляді трапеції або півкола.
2
Перенесіть схематичне зображення сукні на модель. Врахуйте природні опуклості і угнутості людського тіла, повноту або, навпаки, худорлявість того, на кого це плаття надіто, положення рук, ніг, шиї. Зітріть допоміжні олівцеві лінії.
3
Додайте в малюнок складки на тканині. Пам'ятайте, що вони розташовуються в тих місцях, де існує натяг матеріалу, або частини тіла моделі зігнуті, наприклад, в ліктьовому згині, під пахвами, на подолі спідниці, якщо вона широка. Чи не малюйте складки тканини там, де вони не можуть бути розташовані. Не старайтесь намалювати все найдрібніші нерівності, достатньо кількох найголовніших.
4
Доповніть сукню дрібними елементами декору - рюшами, воланами, поясом, бантом, гудзиками. Пам'ятайте, що деталі, виконані з тканини, також мають складки, області натягу і провисання.
5
Розфарбуйте малюнок. Пам'ятайте, що для створення правдоподібного образу при розфарбовуванні потрібно виділити частину складки, на яку падає тінь. За допомогою кольору постарайтеся передати фактуру матеріалу, щоб було видно, що воно зшите з блискучого атласу або з м'якої вовни. Майте на увазі, що оскільки тіло об'ємне, на плаття потрібно буде виділити зони світла, півтіні, тіні і рефлексу, інакше фігура буде виглядати плоскою.