Як осушити повітря в квартирі. газ сушить повітря в вологою квартирі.

Для відчуття комфорту в квартирі або будинку вологість повітря не повинна перевищувати 40-60%. Підвищена ж несприятливо позначається на самопочутті людини і предметах побуту. Для початку важливо знайти причину зволоження повітря. Це може бути: неефективна сантехніка чи погана гідроізоляція, ремонт у сусідів або слабка вентиляція.
Інструкція
1
Для точного вимірювання вологості в приміщенні використовуються побутові гігрометри. Якщо прилад показує перевищують норму показники вологості повітря, значить, необхідно вжити заходів і знизити рівень вологи.
2
Найпростіший спосіб нормалізувати рівень вологості - провітрити приміщення в холодну погоду, навіть якщо вологість повітря на вулиці значно вище домашньою. У кімнаті вміст вологи на кубічний метр значно вище. Тому холодне вологе повітря, потрапивши в кімнату, нагрівається і, змішуючись з повітрям у приміщенні, знижує відносну вологість.
3
Головним джерелом вологого повітря в квартирі можуть бути непровітрювані приміщення, такі як ванна кімната і туалет. Хоча в санвузлах і передбачена витяжка, працювати вона може не завжди справно. Установка витяжного вентилятора, що забезпечує циркуляцію сухого і вологого повітря, буде не зайвою.
4
На кухні теж необхідно передбачити установку витяжних систем. Для зниження рівня вологості використовуйте кліматичне обладнання - осушувачі повітря. Фахівці називають їх вологопоглинача. Вони бувають побутовими, промисловими і напівпромисловими. Прилади, як правило, встановлюються там, де рівень вологості перевищений і згубно впливає на устаткування і здоров'я, утворюючи цвіль, вогкість і конденсат.
5
Осушити повітря в кімнаті допоможе масляний радіатор, який за короткий час обігріє приміщення і осушить вологе повітря. Якщо в радіаторі присутня функція вбудованого вентилятора, то це дозволить прискорити процес.
6
Останнім часом популярними у використанні стали електричні каміни, які рівномірно розподіляють тепло, обігріваючи приміщення і, відповідно, сушать вологе повітря.
7
Нарешті, установка побутового кондиціонера дозволить підтримувати постійну температуру і потрібний рівень вологості в повітрі.