Як вимити жалюзі.

Жалюзі - це одні з найбільш часто використовуваних і невибагливих предметів декору, вони є невід'ємною частиною будь-якого солідного офісу. Але як і за всім шторами, за ними теж потрібен догляд.
Вам знадобиться
  • - жалюзі;
  • - дві сухі, чисті ганчірочки;
  • - кілька рушників.
Інструкція
1
Насамперед необхідно покласти на дно вашої ванни рушник або кілька рушників, щоб вони закрили всю ванну. Потім слід наповнити її вміст до половини трохи гарячою водою і додати туди трохи засобу для миття посуду, яке ви використовуєте, підійде будь-яке.
2
Далі покладіть ваші жалюзі в ванну, розгорнувши їх так, щоб рейки були неодмінно розкриті. Збовтайте воду з доданим засобом, щоб вийшов пінний вир. Потім почекайте хвилин 10, поки ваші жалюзі отмокнуть в гарячій воді і по закінченню цього часу губкою або ганчірочкою починайте відтирати Несміт плями. Пам'ятайте, що якщо шторка занадто широка або довга, то її слід мити частинами.
3
Після даної процедури слід злити брудну воду і прибрати рушники. Сполосніть ванну водою від бруду і покладіть на дно також рушники, але інші або ж ті ж, але попередньо прополоскавши їх. Також наберіть злегка гарячу воду до половини і промийте жалюзі. Так ви змиваєте залишилася бруд і наліт від засобу для чищення.
4
Після промивання необхідно підняти жалюзі за один край, злити воду і протерти чистою, сухою ганчіркою рейки і повісити їх на вікно, а для повного висихання не потрібно піднімати їх протягом дня.
5
Якщо ж у вас великі вікна і відповідно великі жалюзі на них, то їх можна помити, не знімаючи. Для цього вам необхідно опустити і закрити рейки. Потім візьміть ганчірку, змочену в миючому засобі, і починайте протирати невелику ділянку ваших штор з тильного боку, притримуючи їх за нижню рейку, від одного краю до іншого. Також зробіть і з лицьовою стороною.
6
Є й інший, досить простий спосіб. Він полягає в тому, щоб пропилососити жалюзі спеціальною щіткою, яка захоплює пил з двох сторін.