Як здійснити переказ грошових коштів.

Переказ грошових коштів можна здійснити одним зі способів, який залежить від того, куди і з чого потрібно здійснити переказ. Можна використовувати банкомат, комп'ютер з доступом до інтернету або прийти особисто в банк. Переказувати гроші представляється можливим з картки на картку, з карти на ощадкнижку і навпаки.
Вам знадобиться
  • - банківська карта;
  • - ощадна книжка;
  • - мобільний телефон;
  • - банкомат;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - паспорт;
  • - реквізити власника картки або ощадної книжки.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно перевести грошові коштів а з однієї картки на іншу, то вам слід підійти до найближчого банкомату і переконатися в тому, що він належить саме тому банку, власником картки якого ви є. Є ще одна умова: Каточка, на яку вам необхідно зробити переклад, повинна належати тому ж банку.
2
Вставте свою картку в картоприймач, введіть ПІН-код. Виберіть у меню банкомата переказ грошей або схожий пункт меню. Вкажіть номер картки, на яку слід здійснити переклад. Наберіть суму, яку ви бажаєте перекласти. Підтвердіть можливість здійснення операції. Чекайте надходження грошей на іншу картку.
3
Напевно, в кожному будинку в даний час є персональний комп'ютер і доступ до інтернету. Перейдіть на головну сторінку сайту банку, в якому у вас заведений особовий рахунок. Пройдіть реєстрацію, ввівши свої персональні дані, а також номер рахунку (якщо банківський рахунок на ощадній книжці), номер рахунку і картки (якщо у вас рахунок на картці). Вкажіть номер свого мобільного телефону, на нього має прийти СМС з паролем для доступу до профілю.
4
Введіть цифри в необхідному полі. Після цього вам поступить дзвінок від оператора служби підтримки, який, після уточнення інформації, підкаже інструкцію проходження ідентифікації. Коли вона буде пройдена, ви зможете підключитися до онлайн-послуг і переводити гроші як з ощадкнижки на карту, так і з карти на карту. Потрібно буде тільки вводити дані власника рахунку та реквізити картки або ощадної книжки.
5
Переклад грошей можна провести і в самому банку, де закріплений за вами розрахунковий рахунок. Для цього вам потрібно представити паспорт і ощадкнижку (якщо гроші потрібно перевести саме з неї), дані карти і кодове слово (якщо грошові коштів а для перекладу знаходяться на картці). Уточніть суму, яку вам слід перевести, і скажіть її співробітника банку. Якщо рахунок, на який здійснюється переказ, заведений в тому ж банку, вам необхідно представити свої документи та реквізити рахунку, з якого переводяться грошові коштів а, та реквізити рахунку, на який вони мають надійти.
6
Якщо рахунок, на який потрібно перевести певну суму, закріплений за іншим банком, а також за іншим власником, то вам будуть потрібні реквізити банку та особи, на якого зареєстрований рахунок. Після того як вся інформація буде вами представлена, банківський працівник здійснить переказ. Вам слід розписатися для підтвердження операції з вашим рахунком і чекати надходження грошей.