Як позбутися від мокриць в будинку. засіб від мокриць кальцінорованной содою.

На жаль, більшість з вас спостерігало у своїй ванній або туалеті таких неприємних комах, як мокриці, по-науковому - чешуйніци. Вони не завдають шкоди людині, але одним лише своїм виглядом викликають неприємні емоції. Головна причина появи мокриць - надмірна вологість. Тому перш ніж почати боротьбу з чешуйніци, необхідно привести в порядок каналізацію, сантехніку та витяжку.
Вам знадобиться
  • - борна кислота;
  • - червоний перець, кальцинована сода, тютюн;
  • - галун;
  • - інсектициди.
Інструкція
1
Як відомо, вогкість - перший друг мокриць і краща середовище проживання. Тому після прийняття ванни або душу завжди протирайте стіни і підлоги насухо, залишайте двері відкритими. Якщо підтікають крани або труби - негайно усуньте неполадку. Прочистите витяжку, щоб вся вологість йшла через трубу. Усунувши причини, ви позбудетеся від чешуйниц в своєму житлі.
2
Якщо мокриці розлучилися у вашій оселі в неймовірно великій кількості, не варто чекати добровільного результату - приступайте до боротьби. Для цього вам буде потрібно борна кислота, яка продається у вигляді порошків і розчинів (до речі, відмінно справляється і з тарганами). Достатньо лише посипати порошком борної кислоти (або збризнути розчином) місця найбільшого скупчення комах: плінтуса, підлоги. Борна кислота абсолютно безпечна для людини і тварин, але убивча для багатьох комах.
3
Розчиніть по 3 грами тютюну, червоного перцю і кальцинованої соди в одному літрі води. Налийте розчин в ємність з пульверизатором і розпорошите по всіх кутках туалету та ванної (там, де спостерігаються мокриці). Через вісім годин усі ретельно вимийте водою з додаванням хлорки.
4
Розчиніть 100 грамів квасцов в половині літра окропу і ретельно перемішайте. Розпорошите розчин за допомогою пульверизатора на місця загального скупчення комах.
5
Щоб позбутися мокриць, можна придбати інсектицидні склади або приманки («гетто», «Кріт»). Нанесіть склад на підлогу ванної або туалету і залиште сохнути на 2 доби. Через п'ять днів повторіть обробку знову. Таким чином, ви без праці очистіть приміщення від небажаних «сусідів». При цьому не слід забувати про техніку безпеки, використовуйте при обробці гумові рукавички і респіратор. Якщо в будинку є тварини і діти, небажано користуватися даними засобом.
Мокриці або чешуйніци не є шкідливими комахами, але безумовно викликають дискомфорт у відчуттях і не дозволяють відчувати себе в ванній розслаблено. Позбутися від мокриці в ванній можна за допомогою різних способів.
Вам знадобиться
  • - червоний перець;
  • - тютюн;
  • - кальцинована сода;
  • - розчин борної кислоти;
  • - кухонна сіль .
Інструкція
1
Зазвичай в ванній кімнаті вогкості більше, ніж де-небудь в квартирі, а це сприяє появі мокриць. Найголовніше - прибрати надлишкову вологу, тоді комахи зникнуть. Насамперед, приміщення необхідно висушити. Для цього треба перевірити, чи не течуть труби і чи немає яких-небудь інших причин для протікання рідини. З метою поліпшення циркуляції повітря в ванній непогано встановити кондиціонер або вентилятор.
2
Позбутися від мокриці в ванній можна за допомогою хімічного способу. Треба покласти в ємність негашене вапно, залити її водою і швидко залишити приміщення. Двері слід щільно закрити і протягом трьох доби не заходити у ванну.
3
Існує ще один спосіб позбавлення від чешуйниц: взяти трохи червоного перцю, тютюну та КАЛЬЦИНУЮЧА ванній соди (приблизно 3 мг) і розчинити їх в літрі води, після чого провести обприскування по кутах приміщення. Через 8:00 треба обов'язково вимити ванну кімнату хлорують ванній водою.
4
Спеціальні склади і приманки також сприятимуть справі боротьби з мокрицями. Треба обробити інсектицидами підлогу в ванній і залишити його на пару діб. Повторну обробку необхідно повторити після декількох днів.
5
Оббризкування місць проживання мокриць розчином борної кислоти і посипання кутів приміщення кухонною сіллю також є методами, що допомагають впоратися з цією проблемою.
6
Існує велика кількість народних способів, як позбутися мокриць в ванній, але якщо жоден з них не працює, варто, набравши номер телефону служби дезінфекції, викликати додому фахівця, який докладе всіх зусиль, щоб мокриці своєю появою більше ніколи не турбували ваш спокій.