Як зберігати ефірні масла.

Ефірні масла - улюблений засіб, яким жінки користуються з незапам'ятних часів: ще Клеопатра застосовувала їх як дезодоранту. Натуральні якісні масла недешеві. Щоб вони прослужили довше і не зіпсувалися, їх потрібно правильно зберігати.
Вам знадобиться
  • - ефірні масла в упаковці, на якій вказано термін придатності;
  • - невеликі скляні ємності з темного скла з щільними кришками;
  • - прохолодне темне місце.
Інструкція
1
При покупці ефірного масла звертайте увагу на те, який термін придатності зазначений на упаковці. Від придбання масла краще відмовитися, якщо до кінця терміну придатності залишилося менше шести місяців.
2
У домашніх умовах в якості тари для зберігання ефірних масел використовуйте невеликі скляні ємності з темного скла. Скло може бути коричневого або синього кольору, обидва ці варіанти є придатними. В умовах салону можна використовувати спеціальні пляшки більшого обсягу з щільними кришками.
3
Для зберігання виберіть прохолодне темне місце. Штучне освітлення для ефірних масел не небезпечно, але тримайте їх подалі від сонячних променів.
4
Якщо ви застосовуєте ефірні масла постійно, не пишіть в холодильник. Вдавайтеся до цього заходу, тільки якщо не плануєте користуватися засобом протягом тривалого часу. Перед використанням дайте маслу відігрітися при кімнатній температурі.
5
Слідкуйте, щоб ємності кожного разу щільно закривалися. Не залишайте масла відкритими навіть на короткий час, так як вони моментально ступають в реакцію з повітрям.
6
Не використовуйте помутнілої, загусло ефірну олію, а також таке, яке набуло нехарактерний кислуватий запах.
Зверніть увагу
При дотриманні правильних умов зберігання цитрусові масла «живуть» до 2 років; ромашка, лаванда, м'ята, іланг-іланг, рожеве дерево - до 5 років; ялівець та інші хвойні - до 8 років.