Як зробити прозору свічку.

Зробити прозору свічку достатньо просто, плюс до всього, в процесі її створення можна задіяти всю свою фантазію і творчий потенціал. Головне, заздалегідь зрозуміти - що повинне вийти у результаті, подарунок на День закоханих, 8 березня, День народження або 23 лютого. Виходячи з цього, можна придумати тематичний дизайн майбутнього подарунка.
Вам знадобиться
  • - гліцерин;
  • - танін;
  • - желатин.
Інструкція
1
Саме тіло прозорою свічки зробіть такий спосіб: у двадцяти частинах води розчиніть п'ять частин желатину, потім додайте 25 частин гліцерину, нагрійте суміш на повільному вогні, поки вона не стане абсолютно прозорою. В іншій ємності розчиніть дві частини таніну в десяти частинах гліцерину, отриману масу влийте в першу суміш і кип'ятіть, поки новий склад теж не стане прозорим.
2
Приготуйте формочки для заливки, гноти і різні дрібні декоративні елементи, які перебуватимуть всередині прозорих свічок. Щоб зробити свічку не просто прозорою як вода, приготуйте кілька посудин, в яких ви будете кип'ятити суміш желатину, гліцерину і таніну, додаючи різні барвники. Тут підійдуть харчові, анілінові фарби, паста з кулькових ручок та інші барвники, які ви зможете знайти.
3
Заливайте в форму розплавлену рідину з різних банок, після того, як попередня злегка охолоне. Нахиляючи формочку набік, можна домогтися ефекту різнокольорових, при цьому прозорих шарів в свічці. Якщо набрати гель одного кольору нагрітим шприцом і видавити вміст в пласт іншого кольору - вийдуть дуже незвичайні фантазійні фігури. Так само можна додати бульбашки повітря порожнім шприцом.
4
Влийте блакитний гель в рідкий безбарвний, спицею закрутіть вихреобразное візерунки. Дуже зворушливо і незвично вийде, якщо на маленькому стікері або просто клаптику паперу написати «найголовніші» слова і залити все це гелем в нижній третині свічки. Записку можна нанизати на гніт, попередньо розмістивши слова так, щоб напис залишилася зрозумілою.
5
Додайте в композицію засушені квіти, скляні кульки, кольоровий пісок, блискітки, паєтки, все що вважаєте за потрібне. При виготовленні прозорою свічки пам'ятайте, що її оригінальність і незвичайність залежить тільки від вас. Єдине, що не розміщуйте будь-які предмети близько до поверхні, все ж краще, якщо свічку можна буде запалити один раз, хоча б ненадовго.