Як почистити регістри.

Реєстр (реєстр) являє собою ієрархічно побудовану базу даних налаштувань і операційної системи Microsoft Windows. У ньому міститься інформація, а також настройки і предустановки для апаратного забезпечення, програми, профілі користувачів.
Вам знадобиться
  • - CCleaner;
  • - Regorganizer.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://www.piriform.com/ccleaner, щоб завантажити додаток для очистки реєстру Windows - CCleaner. Встановіть його і запустіть за допомогою ярлика на робочому столі. У вікні праворуч клацніть по кнопці «Реєстр» і внизу «Пошук проблем». Програма почне пошук помилкових ключів реєстру, в подальшому їх необхідно буде видалити, по закінченню сканування буде виведений повний список помилок.
2
Натисніть кнопку «Виправити відмічені». Натисніть «ОК», щоб підтвердити очистку системного реєстру від помилок. У вікні буде виведено загальна кількість видалених ключів. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
3
Скористайтеся програмою Reg Organizer, щоб очистити реєстр. Вона являє собою багатофункціональний додаток, призначене для комплексного обслуговування реєстру. Програма володіє функціями стиснення, очищення реєстру, а також потужним редактором реєстру та пошуком даних в ньому.
4
Запустіть Reg Organizer, в лівій частині вікна клацніть «Чистка реєстру». У вікні буде відображено час останнього виконання перевірки вашого реєстру. Клацніть по кнопці «Почати». В процесі перевірки ви можете побачити кількість знайдених проблем за типами, наприклад, в параметрах автозапуску і встановлені програми.
5
Дочекайтеся, поки програма завершить перевірку реєстру і виведе на екран загальна кількість знайдених помилок. Далі натисніть кнопку "Виправити", щоб позбутися від проблем в реєстрі.
6
Скористайтеся іншими додатками для пошуку та виправлення помилок в системному реєстрі, наприклад, Easy cleaner, Win Cleaner, Microsoft RegCleaner, Regseeker. Всі ці додатки мають схожий інтерфейс і порядок роботи з реєстром. Після запуску програми необхідно спочатку виконати сканування системного реєстру, а потім виправлення знайдених в ньому помилок.