Як зробити термінальний сервер. термінальний сервер на windows 7 universaltermsrvpatch.

Термінальний сервер надає клієнтам свої обчислювальні ресурси для вирішення різних завдань. Технічно він представляє собою потужний комп'ютер, сполучений з клієнтами за допомогою мережі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - патч UniversalTermsrvPatch.
Інструкція
1
Для установки термінального сервер а скористайтеся універсальним патчем для операційної системи Windows UniversalTermsrvPatch. Запустіть його і прочитайте опис, потім натисніть «Далі». В наступному вікні натисніть «Так». З'явиться вікно із запитом про відновлення колишніх файлів, натисніть «Скасувати». В следущем вікні клацніть «Так». Перезавантажте комп'ютер, щоб вступили в силу зміни в системі для настройки термінального сервер а.
2
Виконайте додавання користувачів на сервер . Для цього клацніть кнопку «Пуск», виберіть «Налаштування», потім перейдіть в «Панель управління» і виберіть команду «Облікові записи користувачів». Створіть користувача, в типі запису виберіть «Обмежена запис».
3
У властивостях задайте пароль. Ім'я та пароль потрібно задавати з використанням латинських символів. Налаштуйте вхід користувачів системи, для цього у відповідному вікні встановіть обидва доступних прапорця і клацніть «Застосування параметрів».
4
Змініть властивості системи, щоб завершити інсталяцію сервер а терміналів. Клацніть правою кнопкою миші на ярлику «Мій комп'ютер», виберіть «Властивості», перейдіть в закладку «Дистанційні сеанси» і встановіть прапорець «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера». Далі натисніть «Вибрати віддалених користувачів».
5
Клацніть кнопку «Додати», у вікні натисніть «Додатково», виберіть опцію «Пошук» та зі списку відзначте потрібних користувачів, натисніть «ОК». В наступному вікні підтвердіть вибір і знову «ОК». Іншим способом можна додати користувачів за допомогою команди «Адміністрування» в панелі управління.
6
Виберіть «Керування комп'ютером», далі «Службові програми», «Користувачі» та «Властивості користувача». Потім зайдіть в пункт «Членство в групах", клацніть «Додати» і виберіть користувачів.