Як записувати кілька ігор ps2.

Play Station 2 являє собою одну з найпопулярніших ігрових консолей в світі. Для цієї платформи розробники ігор випускають спеціальні версії додатків. Зазвичай для запису гри для платформи достатньо записати образ на диск. Але є спосіб записати на один диск кілька ігор.
Вам знадобиться
  • - IsoBuster;
  • - ps2CDVDcheck;
  • - Multiloader;
  • - cddvdgen;
  • - dvddecrypter;
  • - PS2;
  • - образи ігор.
Інструкція
1
Врахуйте, що на один DVD ви можете записати до шести ігор, а в корені диска не повинно бути більше тридцяти частин. Не використовуйте в іменах архівів і папок більше восьми символів, а також великі літери. Загальна вага архівів не повинен перевищувати чотирьох гігабайт, що не перемішуйте на одному диску гри NTSC і PAL.
2
Запустіть програму IsoBuster для витягання файлів з образу гри. Клацніть правою кнопкою миші по значку червоного кольору, виберіть пункт «Витягнути» і вкажіть будь-яку папку. Виконайте цю дію зі всіма іграми, які ви хочете записати на диск для PS2. Перейдіть в папку, видаліть всі файли з ім'ям SYSTEM.CNF, їх кількість дорівнює кількості ігор.
3
Запустіть додаток Ps2CDVDCheck, встановіть в ньому прапорець «Патч для функціональності з DVD», знайдіть у папці з іграми та пропачьте файли з іменами SLES, SLUS. Створіть нову папку і скопіюйте туди файли ігор, а також файли з архіву Multiloader, видаліть файл LEEME: TXT, всередині даної директорії створіть папку Images.
4
Для створення диска з іграми PS2 зробіть картинки, які будуть висвітлюватися при виборі гри, розмір зображень - 130 на 155, формат jpeg. Також підготуйте для запису диска на Playstation завантажувальний зображення розміром 512 на 512 пікселів. Підпишіть всі картинки прописними латинськими символами, довжина імені - не більше 8-ми знаків. Скопіюйте їх в папку Images.
5
Знайдіть файл з ім'ям Multi.xml, відкрийте його в програмі «Блокнот» і відредагуйте. Помістіть в тег Name ім'я гри, шляхи до зображень пропишіть в тег Image відповідних ігор, помістіть Sles або Slus, що відноситься до даної гри, в поле Path. Збережіть зміни.
6
Створіть нову папку для образу, запустіть додаток CD_DVD-ROM Generator, створіть новий проект, виберіть опцію DVD-ROM MASTER DISC. Відкрийте папку з підготовленими файлами, перетягніть у відкрите вікно програми. Клацніть VOLUME, заповніть поля наступним чином: у полі Sles введіть 11111, Licence Area - Europe, Volume - multidvd. Перейдіть в меню File, виберіть опцію EXPORT IML FILE, вкажіть шлях до нової папці для образу.
7
Запустіть CD_DVD-ROM Recording Unit Controller, відкрийте створений образ з її допомогою, експортітруйте його в ту ж папку. Вийдіть з програми. Запустіть DVDDecrypter, виберіть Tools - Create dvd mds file, встановіть тип «Всі файли», відкрийте папку з образом, виділіть файли з ім'ям Final, натисніть «ОК», збережіть образ в ту ж папку. Тепер образ запишіть на диск.