Як стимулювати зростання бороди. Як виростити бороду і вуса а домашніх умовах.

Густота і зростання бороди залежать від генів і гормонів. У регулюванні цього процесу важливу роль відіграють андрогени. Вони відповідають за виникнення волосся в області пахв і бороди. А чи можна самостійно стимулювати зростання бороди?
Інструкція
1
На затримку зростання а бороди впливають як генетичні проблеми, так і внутрішні захворювання, особливо ендокринні та гастроентерологічні. Також погіршується зростання бороди при пошкодженнях волосяної цибулини або від нестачі поживних речовин в організмі. Тому, першим ділом зверніться до лікаря і з'ясуйте причину слабкого зростання а щетини. Якщо ж обстеження не виявили відхилень, і вам не призначили лікування, тоді застосовуйте народні способи для поліпшення зростання а бороди.
2
Регулярно робіть живильні маски. Вони сприяють зміцненню цибулин. Особливо корисно реп'яхову олію, в якому настоювався червоний перець.
3
Втираючи живильні маски, виконуйте одночасно і легкий масаж підборіддя. Це підсилює кровообіг і підвищує приплив поживних речовин.
4
Бережіть свою бороду. Не використовуйте для догляду за нею господарське мило, соду і інші луги. Вони руйнують структуру волосся, і волосяний покрив ставати значно тонше, знижується міцність, погіршується еластичність волосся.
5
Голіться трохи частіше. Від частоти гоління волосся не будуть рости швидше, але коротка щетина виглядає темніше і здається гущі.
6
Вживайте в їжу більше овочів і фруктів. Корисні також сири, сир, горіхи, геркулес. Такі продукти містять кальцій, магній, цинк, кремній, йод, які сприяють зростання у волосся.
7
Регулярно займайтеся спортом. Ходіть в тренажерний зал, бігайте вранці, віджимайтеся, підтягуйтеся на турніку. Адже після посилених вправ організм намагається поповнити запаси гормонів, що може прискорити зростання бороди.
8
Регулярно займайтеся сексом. Це змінює рівень тестостерону в крові і сприяє зростання у щетини.
9
Якщо ці методи не допомагають, тоді звертайтеся до лікаря-андролога. Тривала відсутність бороди та іншого волосяного покриву на обличчі найчастіше може бути викликано затримкою в розвитку вашого організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7tQ5QfSFYEQ