Як навчитися робити гарний макіяж. Як нафарбувати особа красиво.

Правильно виконаний макіяж здатний перетворити звичайну непримітну жінку в справжню красуню, від якої неможливо буде відвести очей. Добре підібрані колірні відтінки в макіяжі та природна тональна основа зроблять жінку чарівною.
Вам знадобиться
  • - огірок або терту картоплю;
  • - зволожуючий крем;
  • - коректор;
  • - тональна основа;
  • - тіні ;
  • - пудра;
  • - олівець;
  • - туш;
  • - помада або блиск для губ;
  • - рум'яна.
Інструкція
1
Щоб макіяж завжди виглядав красиво, необхідно стежити за станом своєї шкіри. Виконуйте щоденні компреси для обличчя і шкіри навколо очей. Наприклад, добре допоможе від темних кіл під очима компрес з сирої тертої картоплі або огірка. Накладіть будь-який з цих складів на очі і через 15 хвилин змийте. Завдяки постійному догляду за шкірою вона буде сяяти, і макіяж стане бездоганним.
2
Використовуйте щодня хороший зволожуючий крем для шкіри обличчя та області навколо очей. Крем дозволить розгладити дрібні мімічні зморшки і служитиме основою для красивого макіяж а. Також в зволожуючий крем можна додати трохи тональної основи, щоб зрівняти справжній тон обличчя і зробити його бездоганним.
3
Потім припудріть рясно верхню повіку, щоб запобігти скочування тіней в некрасиву жирну лінію. На область під очима нанесіть рухами пальців невелику кількість коректора.
4
Для виконання вдалого і красивого макіяж а необхідно врахувати, що основна колірна гамма повинна підходити по цветотипу шкіри, волосся жінки і її кольору очей. Сірі, білі, чорні та коричневі відтінки в одязі можуть одночасно повторюватися і при нанесенні макіяж а.
5
Ідеальною формою очей вважається мигдалевидна, тому в результаті ваших прорісовок олівцем і нанесення тіней форма очей повинна стати злегка витягнутої. Важливо не забувати, що жирні чорні стрілки йдуть далеко не всім. Для створення красивого макіяж а очей використовуйте м'який контурний олівець і добре розтушовуйте тіні. Намагайтеся уникати різких колірних переходів.
6
Для корекції форми очей і додання їм виразності застосовуйте світлі, блискучі відтінки тіней. Темніші, насичені кольори тіней добре приховують зайві обсяги і поглиблюють погляд.
7
Брови корегуйте за допомогою коричневого олівця, а вії рекомендується фарбувати тушшю тонким шаром в декілька підходів. Кожен наступний шар туші наноситься тільки після висихання попереднього.
8
Звичайно, красивий макіяж не може існувати без добре нафарбованих губ. Щоб вони виглядали привабливо, нанесіть на них невеликий шар пудри, а потім помаду або блиск для губ. Колір губної помади варто підбирати залежно від усього макіяж а і того, куди збираєтеся відправитися. Адже яскраво нафарбовані губи в денний час додадуть макіяж у вульгарність.
9
Заключним етапом у виконанні красивого макіяж а є нанесення рум'ян на вилиці. Використовуйте рум'яна, наближені по відтінку до вашого кольору шкіри.