Як прикрасити підвіконня. скільки ставити квітів на підвіконня.

Підвіконня є важливим елементом кожного вікна. Щоб він був не тільки функціональною частиною, але вписувався в інтер'єр всієї кімнати, його потрібно прикрашати, використовуючи свою вигадку і невигадливі підручні матеріали.
Вам знадобиться
  • - квіти;
  • - кашпо;
  • - скляні посудини різної форми і кольору;
  • - папір для декорування кашпо;
  • - фетр різних кольорів;
  • - керамічні фігурки;
  • - свічки різної форми і розміру.
Інструкція
1
Використовуйте підвіконня для цветовДаже невеликий розмір підвіконня дозволяє використовувати його для прикраси вікна і всієї кімнати. Найпоширенішим і доступним прикрасою є зелені рослини. Підберіть квіти незвичайної форми стовбура, з гарними листами або суцвіттями. Якщо горщики приблизно одного розміру, поставте їх в однакові кашпо. Спробуйте різні варіанти поєднання великих і невеликих квітів. Дотримуйтесь міру, часом одного або двох рослин достатньо для створення приємного огляду вікна. Оформіть підвіконня в одному колірному тоні. Цього можна домогтися за допомогою кашпо, виконаних в одному стилі і кольорі або підібрати однакові квітучі рослини. Використовуйте кухонний підвіконня для вирощування цибулі, салату і ароматних трав: кропу, гірчиці, базиліка. Керамічні горщики або акуратні контейнери із зеленню нітрохи не програють в красі іншим кольорам.
2
Для оформлення вікна в дитячій кімнаті підберіть легкі штучки Не варто ставити на підвіконня великі квіти у важких горщиках - це може бути небезпечно. Дитина всім цікавиться, захоче притягти їх до себе і помацати. Залучіть увагу малюка легкими фетровими виробами: звірятами, будиночками, сердечками різного розміру. Розставте яскраві іграшки на підвіконні, і дитина з задоволенням буде розглядати веселі декорації.
3
Прикрасьте підвіконня виробами зі скла Якщо ви поставите звичайні прозорі або кольорові скляні штучки на вікні, вони здивують вас химерною грою світла. Навіть судини простої форми виглядають святково, якщо вибрати їм потрібне місце. Поставте велику вазу або найбільш цікавий предмет посередині, а решта трохи менше - навколо нього. Такий порядок розташування ефектно підкреслить красу звичних речей і пожвавить нудний підвіконня. Використовуйте для декорування схожі скляні предмети. Стильно виглядають судини однакового розміру або одноколірні ємності.
4
Прикрасьте підвіконня влітку і осеньюСезонние прикраси дають можливість проявити свою індивідуальність і фантазію. У літню спекотну пору наповніть галькою контрастного забарвлення або дрібними камінчиками прозорі ємності прямокутної форми і поставте біля вікна. Якщо у вас є дрібні черепашки, їх теж можна використовувати - вони непогано виглядають через прозоре скло. Восени справжні овочі та фрукти своєю формою і кольором самі прикрасять підвіконня. Поставте піднос з рум'яними яблуками або жовтими грушами і у вас буде «фруктовий» декор. Коли це набридне, можна замінити їх невеликими декоративними гарбузами і зробити овочеву тему оформлення.
5
Прикрасьте підвіконня до празднікуОсобое місце займає новорічне оформлення. Тут підходять всі, ніж прикрашається сама кімната: ялинові гілки, шишки, мішура. Поставте на підвіконня свічки. Вони можуть бути в композиції з ялиновими гілками, блискучими кулями або іншими ялинковими іграшками, а можуть виступати самостійним декором - все залежить від їх кількості форми і розміру. Використовуйте фігурки казкових персонажів, розсадивши їх на ялинові гілки. Підкресліть казковість свята, зробивши кожному з них шапочку з мішури.
Зверніть увагу
Не забувайте покласти в зимовий час під горщики з живими квітами підставку з пінопласту або пробки - так ви захистите рослини від холодного підвіконня.
Корисна порада
Старий квітковий горщик можна закрити гофрованої папером або використовувати пакувальний папір для букетів.