Як вибрати снігоприбиральну машину.

З приходом зими люди починають замислюватися про придбання снігоприбиральної машини. Даний пристрій просто необхідно для власників приватних будинків. Така машина дозволить заощадити час і сили на прибиранні снігу.
Інструкція
1
Ви можете придбати невеликий шнековий снігоприбирач. З його допомогою можна легко очищати від снігу короткі стежки і невеликі «п'ятачки» перед будинком. Ідеально він підходить для таунхаусів. Така машина працює від розетки, так що вам доведеться заздалегідь придбати подовжувач. Зате не доведеться приготовляти паливну суміш для двигуна і займатися пошуком місця зберігання снігоприбирача. Він має компактні розміри. Серед численних плюсів можна відзначити простоту управління.
2
Для прибирання великої площі найкраще використовувати шнекороторний техніку. Вона має пристойний вагу. У такої машини є масивний ківш і багатоступенева коробка передач. Снегоуборщик такого типу добре справляється не тільки зі щойно випав снігом, але і з метровими кучугурами. Знижена передача потрібна для збирання злежалася і мокрій маси снігу. Середня передача годиться для прибирання пухкого покриву. На високій передачі зазвичай здійснюється транспортування машини.
3
Регулювання дальності та напрямку викиду снігу присутній практично на всіх моделях. Необхідно тільки врахувати, яким чином, і в яких межах відбувається регулювання. Від даного параметра повністю залежить зручність роботи. На бюджетних моделях встановлені рукоятки, які жорстко з'єднані з жолобом. З їх допомогою можна регулювати напрямок викиду снігу. Більш зручний варіант, коли для повороту жолоба використовується черв'ячна передача. Вам потрібно виконати обертання ручки, яка розташована поруч з оператором. Найбільш розвинені машини мають важіль або кнопку на панелі оператора. На дальність викиду снігу впливає положення козирка на жолобі. Кут його нахилу можна змінювати або вручну, або за допомогою різних важелів.
4
При виборі важкого снігоприбирача обов'язково зверніть увагу на можливість розблокування жорсткого зв'язку між колесами для маневрування. Найчастіше в таких машинах крутний момент передається однаково на обидва колеса. При відсутності даної функції снегоуборщик буде проблематично розгортати.
Зверніть увагу
Принцип роботи снігоприбирача відносно простий: ця машина, збирає сніг всередину себе і потім викидає його в сторону за допомогою спеціального відводу. Несамохідні й самохідні снегоуборщики. Перш ніж вибирати снігоприбиральну машину слід розібратися в її технічних характеристиках. Як і будь-який прилад, набувати снегоуборщик слід виходячи з поставлених завдань.
Корисна порада
Кожен замислювався про користь і необхідність снігоприбирача, хто хоча б раз розчищав лопатою дорогу до свого заміського будинку. Суть Снігоприбирачі та ж, що і у лопати - згребти сніг і відкинути його в сторону. Снігоприбиральна машина використовує для цього шнеки. В одноступінчатих агрегатах ті ж шнеки використовуються для відкидання снігу. В двоступеневих агрегатах для відкидання використовується ротор.