Як зробити, щоб машина не замерзла.

Зима - це особливий час року для всіх автолюбителів. Прихід морозів завжди супроводжується безліччю неприємних ситуацій, при яких замерзає автомобіль. Однак замерзання машини можна запобігти, підключивши передпусковий підігрівач.
Вам знадобиться
  • - спеціальне обладнання;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Встановіть передпусковий підігрівач, попередньо злив ОЖ. Після цього всю систему охолодження вам потрібно буде промити гарячою водою. Якщо ваш двигун має кран зливу ОЖ, викрутити цей кран і вставте в порожнє місце штуцер, один кінець якого має відповідний діаметр для шланга, а другий оснащений різьбою для вкручування. Скористайтеся термостійким силіконовим герметиком, щоб прокладки не випали.
2
Знайдіть технологічну пробку, яка повинна знаходитися в блоці двигуна, якщо такий кран відсутній. Після цього вам потрібно буде її викрутити і зробити ті ж дії, які були описані вище.
3
і натягніть передпусковий підігрівач. Щоб це зробити, вам потрібно з'єднати точку забору з входом підігрівача. Здійснюйте дану операцію за допомогою хомутів і шланга.
4
Підключіть після цього в місце розриву шланга вихід підігрівача від грубки до двигуна. Також можете використовувати одну з інших верхніх точок. Потім підключіть за допомогою герметика і хомутів трійник. Зверніть увагу на те, що шланг від трійника до підігрівача потрібно прокладати найбільш коротким шляхом, щоб не було вигинів і зигзагів. Після прокладання шланг потрібно закріпити в двигуні з одного боку і в підігрівачі з іншого.
5
Приєднайте шланг до конструкції машини за допомогою пластмасових стяжок, щоб не допустити зіткнення гарячих частин автомобіля зі шлангом.
6
Наповніть знову систему охолодження і запустіть двигун. Після цього дайте йому попрацювати 10 хвилин, щоб рідина почала добре циркулювати, і заглушите двигун. Підключіть передпусковий підігрівач до мережі в 220В і перевірте його роботу. Щоб це зробити, рукою обхопіть верхню частину підігрівача, і здійсните контроль за нагріванням приладу. Після цього приступайте до використання нового обладнання в автомобілі.
Корисна порада
Чи не ставте підігрівач на двигун, так як робота термостата може бути порушена.