Як відкрити спортклуб.

Спортивний клуб, як спроба хоч трохи наблизитися до здорового способу життя, затребуваний багатьма жителями сучасного мегаполісу, а тому досить просто створити такі умови, які влаштують не сильно вибагливих представників середнього класу, і ваш заклад буде користуватися популярністю і приносити стабільний дохід.
Вам знадобиться
  • - приміщення на першому поверсі нового житлового будинку;
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП, пакет дозвільних документів;
  • - комплект обладнання для спортивних залів (меблі, тренажери, інвентар);
  • - домовленість із кількома тренерами про роботу у вашому клубі;
  • - адміністратор на постійній основі.
Інструкція
1
Оберіть місце для обладнання спортивного клубу, використовуючи що стала вже стандартною схему. В обжитих старих районах міста свої спортивні майданчики зі сформованою клієнтурою вже, швидше за все, є, і конкурентна боротьба створить для вас безліч додаткових труднощів. Краще рішення - відкриття спортивного клубу на території нового житлового комплексу, будівництво якого добігає кінця. В цьому випадку вам можна буде просто домовитися про оренду приміщення на першому поверсі нового будинку і чекати початку заселення.
2
Зареєструйся як індивідуальний підприємець і подайте проект клубу на узгодження до відділу архітектури та містобудування, а також в пожежну інспекцію. Допомога в обладнанні клубу та отриманні всіх необхідних погоджень може надати орендодавець, якщо він буде зацікавлений у вашій діяльності.
3
Вивчіть ринок обладнання для спортивних залів, проконсультуйтеся у людей, що добре розбираються в цій галузі. Ставку потрібно робити на якість обладнання, навіть якщо є можливість придбати такий же комплект значно дешевше у маловідомих виробників. Закупивши хорошу техніку відразу, ви заощадите на постійному ремонті тренажерів, придбанні комплектуючих до них та їх частої заміни.
4
Домовтеся з кількома тренерами різного профілю про можливість їх роботи в вашому клубі на умовах погодинної оплати. Поки кількість відвідувачів буде не дуже великим, вам нема чого набирати штат тренерів в свій заклад. Як мінімум знадобиться фахівець з класичного бодібілдингу та інструктор з фітнесу. Залучати нових тренерів потрібно буде в міру розвитку клубу і відкриття в ньому нових видів занять. Знайдіть також адміністратора клубу, який отримуватиме фіксований оклад.