Як одягнути малюка на виписку. Як одягати новонародженого на виписку.

Як одягнути малюка на виписку залежить від того, в який час року ви виходите з пологового будинку. Батькам завжди хочеться підібрати гарну і зручний одяг для новонародженого малюка, але найголовніше, щоб у ній було затишно і тепло.
Інструкція
1
Ще зовсім недавно всіх новонароджених виписували в ковдрі з перев'язаною стрічкою. Зараз все залежить від ваших бажань і матеріальних можливостей.
2
Щоб малюк не замерзав, для дітей, що народилися пізньої осені або взимку, віддайте перевагу сповивання. Для цього приготуйте дві сорочечки - тонку (ситцеве, бязеві) і щільну, фланелеву. Обов'язково візьміть одноразовий підгузник - памперс, чепчик, носочки, дві пелюшки - тонку і фланелеву.
3
Для малюків, що народилися пізньою весною, влітку або ранньої осені використовуйте костюмчики. Костюми для новонароджених так само підберіть в залежності від погоди. У спекотні місяці можна зупинитися на костюмі з бавовни, в прохолодні дні замість верхнього одягу використовуйте щільний костюм з вовни, можна флісовий або велюровий. Одяг для дітей придбайте з натуральних тканин.
4
Верхній одяг підберіть, враховуючи пору року. Для холодного періоду зупиніться на вовняному теплом ковдрі чи на конверті з хутром, не забудьте теплу шапочку. Для ковдри купите красивий підодіяльник або куточок, вони додадуть ошатність комплекту для виписки. Візьміть рожеву або блакитну стрічку або спеціальну шпильку. Для осені та весни виберіть між конвертом на синтепоні, комбінезоном і ковдрою.
5
Комплект одягу для новонародженого приготуйте заздалегідь, одяг виперіть, погладьте з двох сторін, складіть в один пакет.
Корисна порада
Вибираючи одяг для малюка, зупиняйте увагу на тому одязі, яка зручна в користуванні, щоб її легко можна було надіти на дитину і легко зняти. Сорочечки та кофтинки вибирайте на зав'язках або на ґудзиках (щоб не знімати через голову). Одяг купуйте більш вільну, щоб не заважати руху малюка. Тканина, з якої зшитий одяг, повинна бути повітропроникною. Одяг дитини повинна легко стиратися.