Як прибрати жуйку з одягу.

Якщо у вас в родині є маленькі діти, існує ризик того, що рано чи пізно на вашому одязі будуть красуватися плями від жуйки. Вивести їх буває досить проблематично, але досвідчені господині завжди готові на експерименти заради того, щоб утримувати домашнє господарство в чистоті.
Інструкція
1
Традиційний спосіб - заморожування в морозильнику. Одяг в пакет і в морозилку на некоотрое час, після чого потрібно соскабліть жуйку тупим боком ножа. Можна і просто покласти на жуйку лід і через якийсь час спробувати видалити її.
2
Якщо заморожування не допомогло, спробуйте радикально повернути ситуацію - треба полити на пляму окріп і відразу зішкребти жуйку зубною щіткою.
3
Можна видалити жуйку з одягу за допомогою спирту або рідини для зняття лаку. Намочіть ватку і потріть жуйку, а потім спробуйте зішкребти. Сміливіші господині радять використовувати ганчірочку з бензином. Все це потрібно застосовувати тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що річ НЕ злиняє.
4
Накрийте жуйку папером або носовою хусткою і пропрасуйте це місце праскою. Жуйка пристане до паперу (хустці) і тоненькими ниточками відстане від вашого одягу.
5
Видаліть жуйку жуйкою. Грудочку жуйки приліплюйте до жуйку на вашому одязі, поступово клякса прилипне і відстане.
6
В деяких магазинах продають спеціальні спреї для виведення складних плям і жуйки. Якщо не хочеться витрачати сили на народні перевірені способи - цей точно допоможе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xT1Mdnk09fE
Корисна порада
Якщо ж раптом по випадковості жоден з вищеперелічених способів не відчистив жуйку з ваших улюблених брюк, спідниці, кофтинки - зверніться в хімчистку.