Як купити валізу.

Відпустка - подія, якої чекають з великим нетерпінням. Поїздка до моря або подорож по інших країнах, головне - не сидіти в рідних, але сильно набридли стінах. Щоб після відпустки залишилися тільки приємні спогади, слід підійти до збору речей дуже уважно. І тут виникає розумне питання: «Як купити валізу?». А точніше, як його правильно вибрати?
Інструкція
1
Для початку вирішіть, якого розміру валізу вам потрібен. Розмір вказується звичайно в перерахунку на літри. Валізи з об'ємом в 20 л і висотою 45-55 см вважаються маленькими, їх відносять до ручної поклажі. Середніми вважаються валізу и з об'ємом 24-25 л і висотою 60-65 см, а обсяги до 100 л можуть вмістити в себе практично все, включаючи всілякі сувеніри з поїздки.
2
Вибираючи валізу , обов'язково зверніть увагу на матеріал. Ідеальним вважається поєднання поліестеру і нейлону. До того ж тканина повинна містити водовідштовхувальне просочення. Пластикове виріб з металевою крихтою відрізняється міцністю, але з часом на ньому можуть проступати подряпини. Пластиковому валізу у с титанової крихтою не страшні подряпини і удари. Шкіряні вироби, безперечно, виглядають дуже красиво, але цей матеріал легко дряпається і рветься. До того ж такий валізу має чималу вагу.
3
Вибирайте валізу , у якого колеса кріпляться і обертаються автономно. Зверніть увагу, що вони повинні бути приховані в корпусі валізу а, інакше при випадковому зіткненні з іншими предметами він постраждає. По можливості вибирайте модель з гальмом-фіксатором. Віддавайте перевагу металевим підшипників - з ними колеса прослужать довше.
4
Простежте, щоб пластмасові або тканинні ручки валізу а були надійно закріпленими. Якщо ручка здалася незручною навіть у порожнього валізу а - не купуйте його. Висувна рукоятка повинна ховатися в корпусі валізу а надійно. Також у неї повинен бути фіксатор, зазвичай це спеціальна кнопка.
5
Віддавайте перевагу пластикової блискавки з великими зубами. Багато валізу и зараз випускаються з самовідновлювальні блискавкою (вона буде працювати навіть після втрати декількох зубів). Застібка повинна бути шириною в 8-10 мм.
6
Вибирайте модель з декількома замками. 2 замка на ключі і 1 кодовий - найоптимальніший варіант. Якщо у валізу а є навісні кодові замки, купіть кілька про запас, щоб при необхідності змінити їх.