Як купити поштові марки.

Сьогодні поштові марки практично не використовуються для відправки листів, найчастіше їх купують для створення колекції. Якщо ви теж вирішили зайнятися філателією і збирати свою колекцію, вам напевно цікаво, де можна купити поштові марки.
Інструкція
1
У першу чергу пройдіться по сусідніх поштовим відділенням. Куплені там марки не матимуть особливої цінності, але цілком можуть доповнити і прикрасити колекцію; у відділеннях зв'язку часто трапляються дуже цікаві екземпляри. Цілком можливо, що через багато років куплена на пошті марка стане перлиною вашої колекції.
2
Якщо у вашому місті є філателіческій магазин, обов'язково його відвідаєте. Як правило, такі магазини організовані на базі поштових відділень, в них можна не тільки подивитися зображення марки (як, наприклад, в інтернет-магазинах), а й побачити марку «вживу», перевірити і навіть помацати її . Щоб бути впевненим в якості і справжності марки , купуйте їх в магазинах, що працюють під егідою Міністерства зв'язку РФ.
3
Пошукайте марки в каталогах інтернет-магазинів. Як правило, там можна знайти найрізноманітніші варіанти, марки класифікуються зручним для вас чином: по роках, по країнах, по серіях, за ціною. Вибирайте перевірені магазини з гарною репутацією і відгуками. Примірники вам відправлять поштою після передоплати за допомогою системи електронних платежів або оплати поштовим переказом.
4
Якщо вам потрібні конкретні види марок, наприклад, якась серія або тема, зареєструйтесь на філателістичної форумі і створіть відповідну тему. Тут ви знайдете товаришів по захопленню і зможете не тільки купувати і продавати марки , але і спілкуватися на цікаві теми.
5
Для того щоб придбати рідкісні та цінні марки , переглядайте відповідні теми на сайтах оголошень. Тут можна купити не тільки окремі екземпляри, але й цілі колекції по самій демократичній ціні.
6
Врахуйте, що час від часу філателіческіе клуби влаштовують аукціони, на яких ви можете купити цікавлять вас марки . Ще зручніше не виходячи з дому відвідувати інтернет-аукціони, часто на них можна придбати рідкісні та цінні екземпляри.