Як почати заняття йогою.

Йога - древня східна практика, яка допомагає вдосконалюватися фізично і духовно. Почати займатися нею можна в будь-якому віці. Немає обмежень по статурі і підлозі практикуючого. Якщо ви вирішили займатися йогою, але не знаєте, з чого почати, дотримуйтесь наведених нижче порад.
Інструкція
1
Освоювати йогические практики краще під керівництвом фахівця. В даний час в багатьох містах світу відкриті центри східних практик. Якщо у вас є можливість займатися у викладача, то він дасть вам всі необхідні знання з йоги. Інформацію про подібні центрах ви зможете знайти в інтернеті, там же часто розміщені відгуки про фахівців йоги.
2
Вибираючи відповідний для себе центр практик, зверніть увагу не тільки на зручність часу для відвідувань і вартість, а й на загальну обстановку. Якщо ви, увійшовши в приміщення, відчули незручність, тяжкість, відчули головний біль або будь-який інший дискомфорт, то, не замислюючись, відмовтеся від даного центру. Виберіть для себе те місце для занять, де ви зможете розслабитися, відчути всередині спокій.
3
На перших же заняттях йогою , швидше за все, ви відчуєте себе невпевнено. Це часто пов'язано з тим, що новачки звертають увагу на інших практикуючих і починають порівнювати їх гнучкість зі своєю. Важливе правило в йозі - під час заняття все увага повинна бути спрямована всередину себе, на власні відчуття в тілі. Пам'ятайте, поступово ваше тіло звикне до асанам і стане податливим і чутливим.
4
Починаючи практикувати йогу, краще відразу ж дізнатися у викладача методи очищення організму. У йогичеськой практиці крім відомих багатьом способів догляду за собою існують також специфічні: для очей, язика, носа, кишечника, печінки і т.д. Добре, якщо ви поступово освоїте всі їх. Це пов'язано з тим, що при виконанні асан, дихальних вправ в організмі відбувається процес очищення. І якщо власного тіла не допомогти, то вихід токсинів може виявитися досить болючим. Комбінація йогических практик та очищення швидко приведе ваш організм в здоровий стан. А подальше поглиблене вивчення йоги допоможе вдосконалювати своє тіло і далі.