Як зав'язати хустку жінці.

Платок здавна вважався благочестивим головним убором заміжньої жінки. Однак, навіть відкинувши релігійну складову звичаю носити хустку, важко не визнати безліч його достоїнств - і естетичних, і практичних. Єдина складність в застосуванні хусток - потрібно вміти їх правильно підбирати і носити. Натуральний матеріал, відповідність кольору і фактури хустки іншим елементам костюма, відповідний спосіб пов'язування - ось запорука того, що цей жіночний аксесуар буде виглядати органічно.
Вам знадобиться
  • - хустку або палантин;
  • - еластична пов'язка для волосся;
  • - булавки, брошки, затискачі для хусток, невидимки.
Інструкція
1
Дуже важливо дотримати правильні пропорції при виборі хустки і способі його зав'язування: тонкий шовковий тюрбан, зорово зменшує голову, навряд чи добре буде поєднуватися з об'ємними хутряними комірами або одягом джинсового або спортивного стилю. І навпаки, Підколоти під підборіддям хустку, що закриває плечі, не варто надягати з сукнею з коротким рукавом і не занадто довгою спідницею.
2
Підберіть такий хустку, який відповідав би одязі, з якою ви збираєтеся його поєднувати, а так же поточному сезону. Домогтися хороших пропорцій можна або обравши відповідний фасон зав'язування, або підходящу товщину матеріалу, з якого виготовлений хустку.
3
Найпростіший спосіб пов'язування хустки - зробити вузол під підборіддям. Але, за рідкісним винятком, це виглядає дуже вже старомодно. Щоб надати цьому способу елегантну родзинку, подколіте кінці хустки під підборіддям красивою підходящої по стилю брошкою, або пропустіть їх через кільце. Також існують затискачі для хусток - сміливо використовуйте їх як додатковий декоративний елемент.
4
Палантин представляє досить багато можливостей для жінок, бажаючих покрити свою голову від спекотного спеки влітку або з міркувань благочестя. Накиньте палантин на голову, щоб з одного боку залишився лише маленький його кінчик, і сколіть під підборіддям. Оберніть довгий кінець навколо потилиці, потім під підборіддям і заколіть на плечі шпилькою або брошкою. Такий хустку можете прикрасити також брошкою з ланцюжком на скроні (у цьому випадку під підборіддям повинна бути непомітна шпилька).
5
Якщо вам необхідна надійна фіксація хустки на голові (при тривалому носінні або активному пересуванні), то надіньте під хустку пов'язку з еластичного матеріалу, під яку можна також прибрати волосся. А потім накиньте палантин зверху, відкинувши його кінці назад або асиметрично задрапувавши їх, і зафіксуйте, наприклад, брошкою (хоча можна і не закріплювати). Шпильками або невидимками прикріпіть хустку до пов'язці.
6
Пов'язку, виконану з мережива чи іншого красивого матеріалу, можна, навпаки, виправити з-під хустки. Але в цьому випадку ретельно підберіть обидва аксесуара, щоб вони добре поєднувалися і доповнювали один одного. Такий спосіб пов'язування добре підійде, наприклад, для вінчання.
7
При зав'язуванні тюрбана, накиньте палантин на голову і зав'яжіть ззаду кінці, щоб волосся були покриті «шапочкою». Потім поверніть довгі кінці хустки в вільні джгути, схрестіть їх між собою на лобі і знову поверніть назад, зав'язавши їх на потилиці і заховавши кінчики під тюрбан. Існують і інші види тюрбанів, але цей - один з найпростіших.