Як вибрати панелі ПВХ.

В даний час великою популярністю користуються декоративні стінні пластикові панелі з ПВХ. Їх зазвичай використовують для внутрішньої обробки стін в приміщенні.
Інструкція
1
При виборі панелей в першу чергу зверніть увагу на їх склад. В цьому матеріалі повинен міститися вуглець, водень і хлор, який складається на 43% з етилену і на 57% із зв'язаного хлору. При виготовленні панелей ПВХ використовують пов'язаний свинець. Він служить стабілізатором. Такі складові не виділяють шкідливих речовин при пожежі. Твердий пластик практично не запалюється. Даний оздоблювальний матеріал має гарну стійкість до вологи і здатний витримати механічний вплив. Крім того, пластикова панель має високу термостійкість і хорошою ізоляцією.
2
Головною перевагою панелей ПВХ є здатність приховати будь-які нерівності стін. Для обробки поверхні вам не потрібно попередньо готувати стіни і виконувати їх вирівнювання. Матеріал має гарну звукоізоляцію. З його допомогою можна приховати електропроводку. На ринку ви можете зустріти панелі , товщина яких 10 мм. Вони є альтернативою дорогого кахлю. Застосовувати такі панелі найкраще для обробки місць з підвищеною вологістю. Приміром, часто ними обробляють кухні та ванні кімнати. Для таких приміщень ідеально підходять панелі білого кольору. У продажу є і ламіновані панелі ПВХ. Вони здатні додати вашій ванній або кухні гарний зовнішній вигляд.
3
Пластикові панелі повинні добре виглядати на стіні. Рекомендується купувати їх у спеціалізованих магазинах. Справа в тому, що на ринку найчастіше люди натикаються на підробки. В магазинах за якістю вироби стежать більш жорстко. При покупці обов'язково перевірте забарвлення. Вона повинна бути рівномірна. На пофарбованої стороні не повинно бути чорних крапок. Все панелі повинні бути однакової ширини, без хвиль і перепадів. В іншому випадку при монтажі виникнуть проблеми. Нерівності по довжині цілком припустимі. При кріпленні панель повинна випрямитися.
Якщо ви вирішили виконати обробку приміщення пластиковими панелями, то в першу чергу вам належить зіткнутися з вибором відповідного виду даного матеріалу. Особливу увагу необхідно приділити якості.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на кількість ребер жорсткості. Чим їх більше, тим панель міцніше. Матеріал повинен мати рівномірну, без сторонніх плям цветооснову. Уважно огляньте також зворотну сторону панелі . Хороші панелі завжди виготовляються з якісної сировини. В них не повинен бути присутнім ПВХ вторинної переробки. Даний матеріал в більшості випадків дає темні включення на поверхні панелі .
2
Особливу увагу приділіть забарвленні. Вона повинна бути рівномірною. Не повинно бути змазаних малюнків і непрокрашенних ділянок. Перевірте стиковку панелей. З'єднання має бути максимально щільним. Не купуйте панелі , які з'єднуються не щільно. Неприпустимі зазори між лицьовими поверхнями, а також криві кромки. Зверніть увагу на наявність рисок. На лицьовій поверхні їх бути не повинно. Також не повинні проявлятися ребра жорсткості.
3
Продукція високої якості має високу вартість. Врахуйте, на ринку досить багато підробок, вони дешевше і, як правило, низької якості.
4
Великого поширення набули панелі з натурального дерева. Для їх виготовлення застосовуються тільки цінні породи деревини. З'єднати їх між собою ви можете за системою «паз-гребінь». Такий матеріал ви можете використовувати тільки в тому приміщенні, де відбувається мінімальна зміна вологості і температури. В іншому випадку дерев'яні панелі можуть міняти свою форму. Також ви можете встановити їх в передпокої і вітальні. При монтажі обов'язково залиште вентиляційний проміжок між панеллю і стіною.
5
Ви можете вибрати для обробки приміщення панелі на основі ДСП. Лицьова поверхня даного матеріалу отделивается шпоною з цінних порід дерева або ж плівкою з малюнком. Даний малюнок зазвичай імітує деревину, камінь або мармур. Їх часто використовують для оформлення стін. Варто відзначити, ціна на такі панелі досить прийнятна.