Як уникнути конфлікту з людьми.

Сучасні психологи і педагоги вказують на неоднозначність конфліктів у сім'ї. За допомогою конфліктів можна втратити друзів, порушити відносини з родичами. А можна і вирішити багато проблем, якщо конфлікт не затягнуть, не став хронічним, якщо людина знає етичні способи виходу з конфліктної ситуації.
Вам знадобиться
  • Уміння контролювати свої емоції. знання прийомів неконфліктного спілкування.
Інструкція
1
Не слід замовчувати своє негативне ставлення до чого-небудь або до кого-небудь, поки це стосунок не стало сильним подразником. Краще відразу сказати про це. Наприклад: «Я не люблю їсти яйця вранці». Не потрібно їсти їх терпляче день у день, накопичуючи в собі злість і роздратування. Не треба чекати поки ці негативні почуття прорвуться і виплеснуться як лава з вулкана.
2
Частіше розмовляти один з одним про все. І зовсім не обов'язково, що це мають бути тільки важливі, ділові розмови. У родині це можуть бути вечірні «посиденьки» або хоча б недільні обіди, загальне проведення часу. Дуже часто ми боїмося образити іншу людину і мовчимо вранці і ввечері, мовчимо по вихідних біля телевізора і, як наслідок, не знаємо про що говорити у відпустці. В результаті ми просто не знаємо один одного і не знаємо, що за думки ховаються за цим мовчанням.
3
Не слід часто говорити близькій людині, що він щось робить не так. Користуйтеся «Я-повідомленнями»: «Я дуже засмучуюсь і відчуваю себе самотньою, якщо не можу поговорити з тобою весь день», «Я ображаюся на всякі дрібниці і нічого не можу з цим зробити» і т.д. В цьому випадку людина вказує на свої почуття, інакше інші можуть просто не здогадуватися, що ви на щось обіжаетесь.Еслі конфлікт вже назріло і ось-ось може спалахнути як полум'я, можна використовувати протилежну тактику: відхід від спілкування, для того щоб не провокувати один одного на негатив.
4
Для вирішення конфліктної ситуації важливо буває залучити третю сторону, т.к. противники в ситуації конфлікту емоційні й не завжди здраво оцінюють його результат, свої сили і можливості. Посередник може якщо не примирити, то бути людиною, яка спокійно може передати інформацію від одного конфліктує до іншого, прийняти розумне примирне рішення. Посередник може і продемонструвати кожному учаснику конфлікту його небажані наслідки, що може зупинити його розвиток. Згадайте листоноші Пєчкіна, передавального телеграми від Матроскіна до Шарику і назад.
5
Якщо конфлікт перейшов вже в гостру стадію, головне - не допустити образ один одного. Це ніяк не допоможе вийти зі складної ситуації, а тільки спровокує подальший її розвиток. Можна застосувати прийом «Давай розберемося». Один з учасників конфлікту бере на себе сміливість запропонувати сісти за стіл переговорів і безпосередньо розібратися в причинах такого зіткнення. Можливо й письмове звернення до опонента. Такий спосіб дає можливість людині спокійно подумати, осмислити і написати все, що хочеться сказати.
Зверніть увагу
Конфлікт можна попередити: не перевтомлюватися фізично і психічно, не створювати ситуації інформаційного голоду та ігри в «глухі телефончики», коли інформація від вас передається спотворено, неточно.
Корисна порада
Не затягуйте рішення конфлікту, інакше він, минаючи гостру фазу, переходить в хронічну, що створює нервує ситуацію вдома. Візьміть ситуацію в свої руки, вирішите конфлікт в самому малому його емоційному напруженні, т.к. в іншому випадку, зіткнення інтересів в конфлікті проявиться для вас в найнесподіваніший момент, коли ви будете не готові до сутички.