Як підтягнути талію.

Область живота є найбільш проблемною зоною для більшості дівчат і жінок. Дуже часто навіть при маленькому вазі на талії накопичується невелика кількість жиру. Такі накопичення здатні зіпсувати саму ідеальну фігуру, якщо не почати з ними вчасно боротися. Струнка талія - результат різних фізичних вправ, тренування м'язів живота і збалансованої дієти зниженої калорійності. Підтягнути талію можна в домашніх умовах, але для цього необхідно регулярно виконувати всі перераховані нижче дії.
Інструкція
1
Уникайте спиртних напоїв, особливо пива, так як воно дуже калорійне. Як і всі висококалорійні продукти, алкоголь сприяє швидкому набору ваги. Уважно переглянете раціон свого харчування. Відмовтеся від солодкого, солоного, мучного, копченого і жирного. Замініть все це овочами та фруктами. Намагайтеся не їсти ввечері, особливо після шести. Пийте більше води.
2
Підберіть для себе комплекс вправ і регулярно виконуйте його кілька разів на тиждень. Дуже добре допомагає підтягти талію обруч або хула-хуп. Краще вибирати його з масажними насадками у вигляді кульок. Обертайте обруч двадцять-тридцять хвилин в день, коли дивитеся телевізор або слухаєте музику. Робіть це на голодний шлунок і намагайтеся не їсти після заняття два-три години. Така вправа стимулює кровообіг, прискорює обмін речовин і розщеплює жири.
3
Займайтеся різними активними видами спорту. Бігайте вранці або ввечері, плавайте в басейні, катайтеся на велосипеді, два-три рази на тиждень відвідуйте тренажерний зал.
4
Самостійно будинку качайте прес, робіть віджимання і присідання. Загальний час занять має бути не менше двадцяти-тридцяти хвилин в день. За цей період часу необхідно опрацювати всі групи м'язів преса.
5
Робіть різні обгортання. Вони допоможуть в короткі терміни зменшити об'єм талії і підтягнути шкіру. Заздалегідь підготуйте маску, нанесіть її на чисту шкіру в області талії, оберніть себе харчовою плівкою і заберіться під ковдру. Замість маски можна використовувати антицелюлітний крем. Головне завдання - добре прогрітися, оскільки процес спалювання жирів запускається тільки при високій температурі. Через дві години змийте маску теплою водою.
6
Три-чотири рази на тиждень робіть масаж живота. Він допоможе вам підтягнути шкіру на талії і не дасть їй обвиснути. Робіть кругові рухи в області живота за годинниковою стрілкою. Найкраще його робити відразу ж після фізичних вправ.