Як відправити лист у прикріпленому файлі.

Відправка листи електронною поштою у вигляді вкладеного файлу - проста операція. У деяких випадках відправляти електронне послання вкладеним файлом переважно. Наприклад, запит на фірмовому бланку (з розвитком інтернету таку форму комунікації стали активно практикувати державні та муніципальні організації) чи іншої офіційний документ, до якого зводиться сенс відправлення листа.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - поштовий клієнт або інтернет-браузер;
  • - власний поштовий акаунт;
  • - електронна адреса одержувача.
Інструкція
1
Складіть лист в окремому файлі, збережіть його і закрийте. Назвіть файл так, щоб одержувачу було зрозуміло, який сенс вашого листа. Наприклад, «інформаційний запит від такої-то організації або від такого-то».
2
Відкрийте свій поштовий акаунт. Якщо логін і пароль не введено вашого браузера або поштової програми, введіть їх вручну.
3
Задайте команду створити (написати) лист , клікнувши на відповідне посилання в інтерфейсі пошти або кнопку поштової програми.
4
Дайте команду вкласти (вставити, прикріпити) файл (в англійському варіанті різні похідні від attach), у вікні, за допомогою курсору вкажіть шлях до файлу, виберете його і дайте команду прикласти його до листа. Дочекайтеся завантаження файлу.
5
У тілі листа бажано розмістити невеликий текст. Наприклад: «Здрастуйте! Направляю Вам вкладеним файлом такий-то документ. З повагою, підпис ».
6
Сформулюйте тему листа, виходячи зі змісту або назви документа, який відправляєте вкладеним файлом, і наберіть цей текст у полі, призначеному для теми.
7
Вставте у відповідне поле електронну адресу відправника.
8
Перевірте, чи всі вставили, що хотіли, і чи немає помилок у темі і тексті в тілі листа. Якщо все гаразд, кліком на відповідне посилання або кнопку дайте команду на відправку.