Як зробити іграшкові меблі.

Іграшкову меблі можна виготовити з речей, які ми зазвичай викидаємо. Напевно і у вашому будинку знайдеться безліч найрізноманітнішого матеріалу.
Вам знадобиться
  • - картонні коробки різного розміру;
  • - клей;
  • - фарби;
  • - самоклеюча плівка;
  • - шматочки поролону ;
  • - клаптики тканини.
Інструкція
1
Підберіть невеликі коробочки з-під ліків, косметики, сірників. Це прекрасний матеріал для виготовлення меблів. Складіть їх у формі стола, дивана або шафки і склейте між собою клеєм ПВА. поверхню оклейте кольоровим папером або самоклеющейся плівкою. А можна і просто пофарбувати гуашшю або акриловими фарбами.
2
Чудові крісла та стільці з високою спинкою зробіть з картонного циліндра з-під паперових рушників або туалетного паперу. Вони досить міцні, отже, не розваляться під час гри.
3
Розріжте циліндр на рівні частини. Скористайтеся для цього гострим ножем для шпалер. Зробіть сидіння і спинку, відрізавши одну зі стінок циліндра. Щоб стілець був стійким, наповніть чим-небудь порожнисте отвір. Приміром, обрізками картону. Окрасьте деталь в яскравий колір.
4
З картону виріжте кружок. Його діаметр повинен бути на пару міліметрів більше циліндра. Наклейте на нього гурток з поролону і обтягніть тканиною. Цю деталь приклейте до сидіння суперклеєм.
5
Столик зробіть за допомогою декількох шпильок для волосся і шматочка картону. Щоб він виглядав як можна натуральніше, деталь стільниці обклейте самоклеющейся плівкою під дерево. В картонну стільницю увіткніть пару шпильок, які будуть служити ніжками.
6
М'який диванчик зробіть з міцної коробки. Виріжте частина, що нагадує форму дивана, приклейте поролон і обтягніть щільною тканиною.
7
Для торшера використовуйте шматочок соломинки для напоїв. Прикріпіть його до основи з картону, а абажур зробіть з кольорового паперу і прикріпіть його до соломинки. Прикрасьте його бісером і намистинами.
8
Килимок на підлогу зв'яжіть з крученої пряжі спицями та гачком. Тепер можна обставити ляльковий будиночок.
9
Але який же будинок без аксесуарів. Мініатюрну посудку виліпити з солоного тіста, запечіть в духовці і розфарбуйте. Виріжте скатертину на стіл з паперової серветки. З різнокольорових клаптиків зшийте фіранки і покривала.