Як замовити квиток на потяг через інтернет. Як купити квиток на потяг через інтернет.

На поїзди Російських залізниць у внутрішньому повідомленнях і в межах колишнього СРСР через інтернет можна не лише замовити квиток, але і купити його, в тому числі в більшості випадків без необхідності звернення в касу. Для цього треба замовити і оплатити квиток на сайті "РЖД" і при можливості пройти електронну реєстрацію. Або звернутися з паспортом і номером замовлення в будь-яку касу не пізніше, ніж за годину до відправлення поїзда.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта;
  • - паспорта дорослих пасажирів і свідоцтва про народження дітей;
  • - особисте звернення в касу з паспортом і номером замовлення (не у всіх випадках).
Інструкція
1
Зайдіть на сайт "РЖД". У лівому верхньому куті ви побачите поля для станцій відправлення та призначення і дати від'їзду. Заповніть їх і дайте команду на пошук.
2
На новій сторінці ви побачите різні варіанти проїзду. Вам буде доступна інформація про час відправлення і прибуття поїзда і наявності місць у вагони різних классов.Посмотреть розклад по верхнім і нижнім місцях і вартість проїзду ви можете, клікнувши на номер зацікавив поїзда . А потім потрібно повернутися назад за допомогою кнопки "Назад".
3
Оберіть потрібний варіант проїзду та клікніть на кнопку "Продовжити". Потім виберіть будь вагон і знову клікніть "Продовжити".
4
На наступній сторінці ви можете задати свої вимоги до місць: кількість верхніх і нижніх, бажаний діапазон місць. Для реалізації популярного запиту »не біля туалету" врахуйте, що крайнє купе перед цим закладом включає номери місць з 33 по 36. Таким чином, від настільки неприємного сусідства вас убезпечує діапазон 1 - 32. Але за умови, що не всі квиток и в ньому продані. Інакше доведеться задовольнятися тим, що есть.Можно задати також побажання, щоб місця були в одному купе.В плацкартних вагонах поруч з туалетом знаходяться також бокові місця 37 і 38. Непрестижні бокові місця в плацкарті - з 37 по 52. У сидячих зазвичай до 60 місць.
5
При переході на наступну сторінку система запропонує вам вибрати кількість пасажирів і число дітей і дорослих серед них. За одне замовлення ви можете оформити до 4 квиток ов.Затем ви повинні ввести прізвища імена та по батькові та номери паспортів (або свідоцтв про народження) всіх пасажирів. Потім зробіть позначку про згоду з умовами покупки квиток а і клікайте "Сплатити".
6
На цьому етапі ви зіткнетеся з одним істотним недоліком сайту "РЖД". Далі він запропонує вам зареєструватися або авторизуватися. Якщо ви використовуєте таку можливість вперше, ніякої проблеми. Проходьте реєстрацію і продовжуйте. Але при спробі купити квиток знову після авторизації відразу при вході на сайт ви купити квиток не зможете. Доведеться пройти всі кроки, потім авторизуватися і проходити всі ці кроки заново вже в якості зареєстрованого користувача.
7
По завершенні процедури оформлення замовлення ви потрапите на сторінку оплати. На це система відводить вам 10 хвилин. Введіть в запропоновані поля номер карти, ім'я її власника, термін закінчення дії і тризначний код безпеки, зазначений на звороті. Деякі банки можуть зажадати додаткову авторизацію. Наприклад, за одноразовим паролем по смс.По повернення на сайт він запропонує вам пройти електронну реєстрацію на поїзд, якщо вона доступна.После проходження її вам слід тільки прийти до поїзда з документами всіх пасажирів. В іншому випадку - зафіксувати номер замовлення та оформити паперові квиток и в будь-якій касі "РЖД" не пізніше ніж за годину до відправлення.
Зверніть увагу
Квитки на сайті "РЖД" продаються не раніше, ніж за 45 діб до отправленія.Прі купівлі квитка з проміжній станції електронна реєстрація доступна тільки до відправлення поїзда з початкової пункта.Через інтернет можна оплатити тільки повний дорослий і дитячий квиток. Студентам, інвалідам та іншим пільговикам потрібно для отримання своїх пільг звертатися в кассу.Чтоби здати електронний квиток, потрібно відмовитися від електронної реєстрації, отримати в касі паперовий квитки і здавати його за стандартною процедурою.