Як забронювати квиток на потяг по телефону. забронювати квиток на поїзд по телефону саратов.

Бронювання залізничних квитків по телефону залишається затребуваною послугою, пропонованої залізничними агентствами. Цей варіант хороший для тих, хто за доплату хоче гарантовано поїхати, не маючи часу на своєчасний похід в касу, і немає можливістю купити квиток через інтернет. У багатьох містах можлива також доставка заброньованих по телефону квитків додому або в офіс.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - паспорт;
  • - свідоцтва про народження дітей (за наявності);
  • - документи, що підтверджують пільги (при наявності);
  • - гроші для викупу заброньованих квитків.
Інструкція
1
Зателефонуйте в залізничне агентство свого міста чи, якщо в місцевості, де ви живете, залізниці немає, в найближче місто, де воно є. Телефони агентства ви можете знайти в інтернеті, телефонних довідниках або дізнатися в довідковій залізничного вокзалу станції відправлення вашого поїзда .
2
Повідомте оператору, коли ви хотіли б поїхати, звідки і куди, яким поїздом (або в який час для вас переважно відправлення), кількість пасажирів, вимоги до типу вагона (СВ, купе, плацкарт, загальний, сидячий) і місцям (верхні, нижні, бокові чи ні в плацкарті, чи не біля туалету), наявні пільги.
3
Виходячи з наявності вільних місць, вам запропонують можливі варіанти. Виберете найбільш підходящий, продиктуйте дані пасажирів (прізвище, ім'я та по батькові кожного, номера паспортів дорослих пасажирів, свідоцтв про народження та документів підтверджуючих пільги, вік дітей, так як він часто впливає на ціну квитка).
4
Узгодьте з оператором спосіб викупу квитків . Якщо мова йде про кур'єрській доставці, вона можливо тільки за умови вашого знаходження в тому ж місті, що й трансагентство. Викупити квиток можна звичайно в строго визначених касах, але черги в них зазвичай менше, ніж в обичних.Еслі ви викуповує квиток в касі, врахуйте, що краще зробити це не пізніше, ніж за годину до відправлення поїзда .
Зверніть увагу
Забронювати квиток на поїзд по телефону можна в термін від 1 до 45 діб до відправлення поезда.Такая можливість є тільки для квитків у внутрішньоросійському і міждержавному (в межах СНД і Балтії) повідомленні. Міжнародні квитки можна забронювати або купити тільки при особистому візиті в кассу.За бронювання квитка по телефону стягується додатковий сервісний збір. Наприклад, в Москві це 300 рублів за кожне місце. Доставка по вказаною адресою обійдеться в 600 рублів за кожен квиток.