Як вивести синяк швидко. швидко виводить синяк.

Випадково зіткнутися з гострим кутом - не проблема, але після цього на тілі можуть з'явитися некрасиві синяки . Щоб синяк вивести якнайшвидше, варто запам'ятати чітку стратегію дій.
Вам знадобиться
  • Лід або пляшка з холодною водою, еластичний бинт, протизапальні мазі, засоби для прогрівання (грілка, компрес, календула, йод, горілка, перцевий пластир), вітамін С.
Інструкція
1
Першим ділом оціните масштаб події. Переконайтеся, що ви маєте справу з простим забиттям, а не з переломом кістки. Якщо набряк наростає занадто швидко, ви не можете здійснювати звичні рухи, а біль стає нестерпним, швидше йдіть до лікаря. Якщо подібних ознак немає, продовжуємо займатися звичайним синцем.
2
Найперше і необхідне, що потрібно зробити при появі синця - докласти що-небудь холодне до місця удару, наприклад, лід або пляшку з холодною водою. Завдяки цьому ви трохи знеболити травму, утворення пухлини призупиниться, а кров не проникне глибоко в м'які тканини. Процедуру варто проводити кілька разів по 5-10 хвилин з невеликими перервами.
3
Якщо забій припадає на ногу або руку, необхідно підняти цю частину тіла вище рівня серця на деякий час, щоб кров не попадала до місця травми.
4
Затяните туго еластичним бинтом місце забитого, якщо воно розташовується в районі торса або шиї. Так само це потрібно зробити, якщо ви не можете прикласти щось холодне на самому початку утворення синця.
5
Тепер скористайтеся протизапальними засобами, що допомагають розсмоктати утворену гематому. Це можуть бути мазі, в яких містяться вітаміни Р, К і арніка. З народних засобів можна прикласти лист алое і капусти, розім'яту квітка календули, шматочок ананаса або зубну пасту.
6
Далі, коли синяк сформувався, слід гарненько прогріти його. Для цього підійде перцевий пластир, йодова сітка, водяні компреси або грілка. Також підійдуть компреси на горілці і настоянці календули.
7
Збільште прийом вітаміну С, який є гарною підмогою при виведенні синців, а також для їх попередження. Вітамінний комплекс, аскорбінова кислота, велика кількість фруктів, цитрусові, смородина або болгарський перець - виберіть те, що вам більше до душі і за смаком. При дотриманні всіх перерахованих правил повністю позбавитися від синяка можливо за 2-3 календарних дня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8_XwYbcnqvk
Зверніть увагу
Синці з'являються не тільки у тих, хто стає жертвою рукоприкладства - нерідко синяк може виникнути з необережності внаслідок прикрого непорозуміння. Якщо синяк з'являється на видному місці, то його хочеться якомога швидше звести.
Корисна порада
Лікуємо синці в домашніх умовах. На хворе місце треба накласти сольову пов'язку. Через пори сіль швидко всмоктується під шкіру і очищає тканини від омертвілих клітин, які з'являються після травми, а також сприяє розсмоктуванню гематом і пухлин. Допомагає для швидкого заживання синяка картопляний крохмаль, розведений водою так, щоб вийшла кашка, допоможе вивести синяк і кашка з сирої картоплі.