Як дотримуватися здоровий спосіб життя.

Здоровий спосіб життя - це концепція життєдіяльності людини, спрямована на поліпшення і збереження здоров'я за допомогою відповідного харчування, фізичної підготовки, морального настрою і відмови від шкідливих звичок. Здоровим його можна назвати в тому випадку, коли він дозволяє людині по-справжньому насолоджуватися життям і робити її більш насиченою. Одним з найважливіших факторів, що складають поняття про здоровий спосіб життя, є плідна робота. Для того щоб бути здоровим, недостатньо одного лише бажання. Необхідно до цього дуже серйозно поставитися і докласти багато зусиль.
Інструкція
1
У першу чергу складіть для себе відповідний режим дня, так як він є необхідною частиною у плануванні власної життя. Рівномірно чергуйте в ньому години роботи, відпочинку і сну. Розпишіть режим дня таким образ ом, щоб він цілком і повністю підходив для вас.
2
Кожен день починайте з ранкової зарядки. Вона допоможе вам дуже швидко привести організм в працездатний стан, усуне сонливість і млявість, підніме настрій. Зарядка повинна стати звичкою, як умивання вранці.
3
Систематична фізична тренування - один з найважливіших засобів зміцнення організму. Вона зміцнює і розвиває кісткову мускулатуру, серцевий м'яз, судини, дихальну систему і багато інших органів, що значно полегшує роботу апарату кровообігу, благотворно впливає на нервову систему. Займайтеся тим видом спорту, який вам подобається. Бігайте в парку, плавайте в басейні, запишіться на йогу або танці, відвідуйте тренажерний зал.
4
Обов'язково дотримуйтеся режиму харчування. Харчуйтеся щодня в один і той же час. Їжа повинна бути різно образ ної, повноцінної і містити в потрібній кількості всі основні поживні речовини. Не забувайте про овочі та фрукти. Готуйте їжу на рослинній олії, зменшите споживання тваринного жиру. Відмовтеся від алкоголю та куріння.
5
Протягом дня пийте більше рідини. Вода бере участь у безлічі процесів, що відбуваються в організмі.
6
Дотримуйтесь гігієну, вона повинна включати в себе регулярні водні процедури. Приймайте теплі ванни з відваром різних трав, відвідуйте лазню і сауну.
7
Добре висипайтеся, доросла людина повинна спати не менше шести-восьми годин на добу. Привчіть себе лягати спати в один час, бажано до півночі, так як саме цей час найбільш сприятливий для сну.
8
Обов'язково стежите за своєю вагою і підтримуйте його в межах норми. Надмірна вага є причиною багатьох захворювань людини.